Yardımcı Şehremaneti Başkanından Palancıoğlu’na Konuşma

Melikgazi Şehremini Dr. Mustafa Palancıoğlu, Çeltek Belediye Başkanı Mehmet Kıvılcım’ı belediyede ağırlayarak kendisine ziyaretleri amacıyla teşekkürname etti.

Melikgazi yapmış olduğu ve yapacağı projeler hakkında vukuf veren Komutan Dr. Mustafa Palancıoğlu; “Belediyeler namına deneyim paylaşımı ve proje üstüne istişarelerimiz oluyor. Birbirimize destekler sağlayarak şehirlerimiz ve ülkemizin gelişmesi için birlikte çalışmalarımız oluyor. Emsal tıpkısı şehremaneti tevessül etmek için ceht harcama ediyoruz. Belediyelerimizin ortaklaşa faaliyetleri ülkemize hizmet açısından haddinden fazla mehabetli. Belediyeler ile aramızdaki işbirliğini faydalı amal çerçevesinde yaygınlaştırıyoruz. Rey alışverişlerimiz ile çalışmalarımıza ve projelerimize ulama sağlıyoruz. Mehmet Başkanımıza ve beraberindekilere şişman ziyaretleri üzere teşekkür ederim” dedi.

Çeltek Belediye Başkanı Mehmet Çakın ise, kat sayı ve müracaat benzeri uray olan Melikgazi’nin çalışmaları ve misafirperverliği amacıyla Başbuğ Palancıoğlu’na teşekkür etti. – KAYSERİ

Share: