Martir Hususi Harekat Polisi Ahmet Alp Taşdemir, şehadetinin 5’nci yılında anıldı

Diyarbakır’da bölen terör örgütüne yönelik 2017’de düzenlenen operasyonda martir olan özel harekat polisi Ahmet Kahraman Taşdemir için, babasının mortocu hatip namına görev yaptığı tarihi İsa Bey Camisi’nde yâd programı düzenlendi.

İzmir Kestane Pazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği yoluyla planlı yâd programında, Karabağlar Mevlana Camisi İmam Hatibi Saklayan Gönüllü Lüle Taşı ve Kestanepazarı Kuran Kursu öğreticileri Kur’an-ı Ahi okudu.

Şehit Babası İbrahim Taşdemir, oğlu şehit Ahmet Alp Taşdemir’in şehadetinin beşinci yılı olduğunu anımsatarak, “Oğlum için düzenlediğimiz Kur’an ziyafeti programında Sayın Selçuk Kaymakamımız Ekrem İnci ve İzmir ve çevresinden mevrut sevgili vatandaşlarımız bizi boydak bırakmadılar. Kur’an-ı Cömert ziyafetinde duamıza kuma oldular. Hepsine bu özel günümüzde bizleri boydak bırakmadıkları amacıyla teşekkürname ediyorum.” dedi.

Programa DÜRÜST Fırka Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Ilçebay Ekrem İnci, İlçe Emniyet Müdürü Bağımsız Çekçeki, DÜRÜST Tümen Selçuk İlçe Başkanı Melik Bayraklı ve vatandaşlar katıldı.

Share: