Sav Ocakları Genel Başkanı Sebep, Samsun’da

MHP’nin mitingi için Samsun’a gelen Dava Ocakları Yetişek ve Ekin Vakfı Genel Başkanı Ahmet Alp Yıldırım, gençlerin MHP’ye iri aynı ilgisinin olduğunu gördüklerini söyledi.

MHP’nin “2023’e Akla Yatkın: Namzet Muhtemelen, Karar Kemiksiz” temalı belirgin çekicilik toplantıları kapsamında gerçekleştireceği miting için Samsun’a mevrut Saika, 6,5 milyon gencin ilk defa rey kullanacağını belirtti.

MHP’nin mitinglerine gençlerin nazik ilgi gösterdiğini tabir fail Yıldırım, “Ümit ediyoruz kim bu seçimde Halk İttifakı’ndan yana oyunu kullanacaklar ve Türkiye Cumhuriyeti’nin güçlenmesi, ilerlemesi ve Türk gençliğinin önünü açması açısından majör aynı şekilde tercihlerini ortaya koyacaklar.” dedi.

“2023’e Akıllıcasına: Namzet Anlaşılan, Karar Açık” temasıyla çıktıkları mitinglerin çokça şanlı olduğunu söyleyen Yıldırım, gençlerin bile desteğiyle bu arada oylumlu aynı fikir alacaklarını dile getirdi.

Yıldırım, “Hem önceki turda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dinç bir şekilde seçilebilmesi, hem üstelik Ulusçu Akım Partisi’nin Türkiye Şişman Millet Meclisi’nde ateş parçası benzeri şekilde düzen edilebilmesi amacıyla her çeşit çalışmayı yapıyoruz.” diye niteleyerek konuştu.

Gençlerin desteğini önemsediklerini vurgulayan Yıldırım, şunları kaydetti:

“Gençlerimizin dahi bu anlamda destekleyeceğini şimdiden görebiliyoruz. O yüzden miting alanlarımız ateşin, güzel bir kuvve verdi. Ulusalcı Akıntı Partisi’nin çokça dinç bir şekilde ayakta durduğunu Cumhurbaşkanımızın evvel turda çok tüvana bir şekilde seçileceğini bu bariz hava toplantılarında görebiliyoruz. Filhakika hep vatandaşlarımızı da bu coşkuya eş olmaya nida ediyoruz.”

Share: