CHP Karı Kolları Genel Başkanı Nazlıaka, Giresun’da partililerle buluştu

CHP Karı Kolları Umumi Başkanı Aylin Nazlıaka, Giresun’da partililerle aynı araya geldi.

Nazlıaka, CHP Giresun İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda, Türkiye’yi karış karış gezerek rastgele yerde vatandaşların sorunlarını tespit etme ve partisinin hal önerilerini anlatma noktasında enerjik yerine çalıştıklarını söyledi.

Bu aşamada 81 ili gezdiklerini ifade fail Nazlıaka, “Demincek ikinci turumuzu tamamlıyoruz, 407 ilçeye gittik, bugün Giresun’üstelik üç kaza ziyaretimiz olacak, nedeniyle atiklik kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Nazlıaka, hemencecik örgütlenme çalışmalarına yoğunlaştıklarını belirterek “Tekmil illerde, ilçelerde örgütlendik ve akıbet bir sene içerisinde partimize 110 bin kullanılmamış eş üye kattık, katmaya de devam ediyoruz. Avrat, ayvaz, dinç elhasıl uzuv sayımızı herhangi bir yerde katlaya katlaya bitmeme ettiriyoruz ve Cumhuriyet Altını Umum Partisi ailesi kendisine herhangi bir sabık zaman umum ülkeyi kucaklayacak, ayrılığın gayrılığın olmadığı bire bir Türkiye inşası amacıyla çalışıyoruz.” diye konuştu.

Mecmu kadroları, projeleri ve politikalarının hazır olduğunu dile getiren Nazlıaka, şunları kaydetti:

“Yani bu politikalar yazıldı, 5 Ocak’ta hükümet programımız açıklanacak, yani iktidara geldiğimizde budun masası olarak neleri hayata geçireceğiz, hangi politikaları uygulayacağız, bunları ne ideolojik sağlamlıkla hayata geçireceğiz, bütün bunlar anlatılacak ve mutabık kala kala ilerliyoruz. Şu anda çalışmanın yüzde 90’ı tamamlandı diyebilirim, bu kadar hazırız. Intihap gerçekleşip üstelik iktidara geldiğimizde evvel 24 saatte hangi yapacağımız, önce ayrımsız hafta içre ne yapacağımız, geçmiş beniz ahit ortamında ne yapacağımız, evvel ayrımsız yıl ortamında ne yapacağımız ve beş yıllık nüfuz boyunca hangi yapacağımız şu dakika çokça net. Nedeniyle bir nice projemizle seçime hazırız.”

Share: