Ahiret Yolculuğu mümas geçti… Hatalı park özne sürücünün açtığı konu motosikletliye çarptı

Ölüm mümas geçti… Falsolu otopark fail sürücünün açtığı husus motosikletliye çarptı

Hızla mevrut başka araç, yere sakıt motor sürücüsünü mümas geçti

SAMSUN – Samsun’da hatalı park yeri fail aynı sürücünün kontrolsüzce açtığı kapı, motosikletliyi çarparak devirdi. Kapının çarpmasıyla savrulan motosikletli, süratle gelen özge aracın altında kalmaktan kıl payı kurtuldu.

Sarhoşluk ve duraç ihlali zımnında meydana gelen kazalar Site Asayiş Dalavere Sistemi kameralarınca kaydedildi. Samsun’da meydana mevrut kazalarda yayaların ve sürücülerin dikkatsizliği ilginç kazalara neden oldu.

AVM önünde kusurlu park yeri kazası

Motosiklet kazası, Canik ilçesinde Piazza AVM önünde falsolu otopark ve sarhoşluk yüzünden meydana geldi. KGYS kamerası tarafından kaydedilen kazada, bir sürücü otomobilini yolun kenarına park etti. Hem kusurlu park yeri eden hem birlikte araçtan kontrolsüz şekilde nazil sürücünün açtığı husus motor sürücüsüne çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere düşen sürücü o sırada yanından güzeşte dolmuşun altında kalmaktan kıl payı kurtuldu.

Diğer belalar

Atakum ilçesi Lozan Caddesi’nde meydana mevrut bir değişik kazada, muvakkat yolunu kullanan tıpkısı vatandaşa zaman işleyen tıpkısı ticari kurgu çarptı. Ticari aracın çarpması yere sakıt vatandaş o tam arkadan mevrut diğer bir arabanın altında kalmaktan sonuç anda kurtuldu. Çarpmanın etkisiyle vatandaş yaralandı.

Atakum ilçesinde meydana apayrı tıpkısı kaza, kavşağa kontrolsüz ve acul tıpkısı şekilde giren otomobil sürücüsü gidiş geliş lambalarına çarparak durabildi.

İlkadım ilçesinde yaşanan tıpkı kazada ise kavşağa kontrolsüz tıpkısı şekilde giren kurye, araba ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle kurye yere düştü.

Share: