Zonguldak’tan gücük güdük

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesi Şehremaneti Meclisi 2023’ün evvel toplantısını yaptı.

Gökçebey Şehremaneti Meclisi sülale ayı toplantısı Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk başkanlığında güruh salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

EYT’den faydalanan personel Şehremaneti Başkan Öztürk’ü mülakat etti

Gökçebey Belediyesinde müteharrik ve EYT’den faydalanan personel, Belediye Başkanı Vedat Öztürk’ü makamında musahabe etti.

Öztürk, şehremaneti personeline verdikleri emekleri için teşekkürname ederek, emekliliklerinin esaslı olmasını diledi.

Ereğli Belediyespor 2 oyuncuyla itilaf sağladı

Bölgesel Müptedi Ligi (BAL) 5. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Ereğli Belediyespor, duruluk transferde 2 oyuncuyla konvansiyon sağladı.

Ereğli Belediyespor Pakt Başkanı Halil Posbıyık, gazetecilere, daha ilk türlü istekli takımlarda kalıp giyen kaleci Ersel Çetinkaya ve stoper Yusuf Orhan ile zaman sonuna büyüklüğünde barışma imzalandığını söyledi.

Posbıyık, 20 yıldır hasretle bir ense lige çıkmanın mücadelesini verdiklerini anlatarak, “Tığ inşallah dümen, ustalık gök bilimi, sporcular ve taraftarlarımızla umum ele verip bire bir birimizi tamamlayıp tıpkı şeyler düzenlemek istiyoruz.” dedi.

Kulübün ikinci başkanı Halil Bozkuş birlikte transferde futbolcunun karakterine ve disipline önem verdiklerini, para aktarımı görüşmelerinin dahi bitmeme ettiğini belirtti.

Share: