Yavru Koruma İl Eş Güdüm Yerleşmiş toplantısı yapıldı

Kırklareli’nde Bala Koruma İl Koordinasyon Müesses Toplantısı, Ilbay Birol Ekici’nin Başkanlığında, Asamble Üyelerinin katılımıyla Valilik Atatürk Salonunda gerçekleşti.

Toplantıda ayrıksı toplantılarda alınan kararların ve uygulamaların değerlendirilmesi yapılarak, 5395 çevrilmiş Çocuk Dulda Kanunu dahilinde toprak haklarında muhtelif tedbir kararları münfail olan torunlar ile ait tedbir kararlarının uygulanma süreçleri değerlendirildi. Kırklareli Sülale ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yoluyla İl genelinde çocuklara yönelik gerçekleştirilen çalışmalar için tike yapıldı.

Toplantıya Ilbay Birol Ekici, Kırklareli Familya ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Kırklareli Uray Başkanlığı, Cumhuriyet Altını Başsavcılığı, Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü, İl Güvenlik Müdürlüğü, İl Kurnaz Komutanlığı, İl Özel İdaresi Umumi Sekreterliği, Kırklareli İl Müftülüğü, Kırklareli İl Milli Eğitim Bilimi Müdürlüğü, Kırklareli İl Keyif Müdürlüğü, Kırklareli Toyluk ve Spor İl Müdürlüğü, Kırklareli Iş ve İş Kurumu Müdürlüğü, Kırklareli İl Kafile İdaresi Müdürlüğü, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü temsilcileri katıldı. – KIRKLARELİ

Share: