Tekirdağ’da bıçaklı savaş: 2 dertli

Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde iki takım beyninde çıkan kavgada 2 emanet bıçak darbeleriyle yaralandı. Kavgada, alkollü mekandaki masalar üstelik dağıldı.

Olay, tün saatlerinde Muradiye Mahallesi Koşuk Tez Caddesi üzerinde alkollü tıpkı lokantada meydana geldi. İddiaya göre; mekanda ispirto kayran Ş.Y. ve Ş.D. ile tıpkı mekanda etanol kayran Y.Ç. ve S.Ç. ortada sövme nedeni ile ağız dalaşı başladı. Namzet tartışma gelişmemiş sürede kavgaya dönüştü. Yaşanan arbedede Ş.D. ve Ş.Y. ünlü kişiler bıçakla yaralandı. Dertli şahıslar araçla Muratlı Ululuk Hastanesi Müstacel Servisi’ne götürüldü.

Kavgadan bilahare Y.Ç. ve S.Ç. isimli şüpheliler olay yerinden uzaklaşırken, çıkan olayda mekandaki masalar dahi dağıldı. Yaralıların dirimlik tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, kaçan şüpheliler ise polis ekiplerince gözaltına alındı. Karakoldaki işlemleri tamamlanan şüphelilerden Y.Ç. tutuksuz yargılanmak amacıyla adli taharri üzere erkin bırakılırken, diğer yabansı S.Ç. ise tutuklanarak Tekirdağ T Tipi Ceza İnfaz Kurumu’na atıf edildi.

Olaya ilişkin başlatılan anket sürüyor. – TEKİRDAĞ

Share: