Reşat Erdoğan’ın ” Hemşeri Buluşmaları ” sürüyor

Yüksek Erdoğan Vakfı Mütevelli Gök Bilimi Başkanı Reşat Erdoğan’ın ” Hemşeri Buluşmaları ” sürat kesmeden bitmeme ediyor.

Reşat Erdoğan, Malatya’nın Akçadağ İlçesi sınırlanmış Branş, Çobanuşağı ve Aksaray mahallelerinde vatandaşlarla tıpkı araya geldi. Erdoğan, alay verdiği kabil eksiksiz mahalle ve sokakları tek biricik gezeceğini bu çerçevede kadem atmadığı düzlük kalmayacağını ifade ederek, ” Ben aynı alay verdim ve bu sözümün seçme antlaşma arkasındayım. Hemşerilerimle mülaki olmak, onlarla hâlleşmek, onların duygu ve düşüncelerini sanmak benim için serencam rütbe makro ve değerlidir. Sıktığım seçkin elde hissettiğim içtenlik, ülkemizin geleceği hesabına neşe kaynağımız olmuştur. Şartlar hangi olursa olsun, geçmiş vatanım, milletim, bayrağım, ezanım, Kuran-ı m diyenlerle değme ahit kere yürümekten haysiyet duyuyorum” dedi.

Erdoğan, kendisine gıcırı bükme sav ve sıkıntılarının çözümü noktasında dahi, imkanları kadar kendilerinin himmet gösterdiklerini, farklı sorun ve sıkıntıların çözümü içre konunun ilgili makamlara ulaşmasına vesile olacaklarını kaydetti. Erdoğan, ” İmkanlarımız kadar katkı ve desteğimizi bugüne büyüklüğünde kullandık, bundan sonrada kullanmaya bitmeme edeceğiz. Çözümü kamu kurum ve kuruluşlarında olan sorunların çözümü içinde ilişkin kuruluşlara çağrıda bulunuyoruz. Vatandaşlarımızda çekinmeden, bıkmadan, usanmadan sorunlarını dile getirmeleri gerekmektedir. Ele ele vararak aşamayacağımız tek sorunumuz imkânsız ” şeklinde konuştu. – MALATYA

Share: