Motorola Telsiz Ürün Gamı

Motorola PMR446, yüksek kaliteli bir analog telsizdir. Motorola dm1400, sesle etkinleştirilen özelliklere ve kısa mesajları ve e-postaları almak için kullanabileceğiniz bir LCD ekrana sahiptir.

Motorola telsizleri kalite ve performans açısından en iyisidir. 2018’den itibaren, Motorola telsizleri gelişmiş özellikler ve avantajlarla sunuluyor. DP4801 modeli, üst düzey özellikleri uygun fiyatla bir araya getirdiği için Motorola telsiz serisinin en popüler modelidir.

1928 yılında kurulan bir Amerikan şirketi olan Motorola, en büyük cep telefonu üreticilerinden biridir.

Motorola, farklı ihtiyaçlar için çeşitli telsiz türleri sağlar. Telsizlerin tamamı Motorola Telsiz Türkiye distribütörü tarafından dağıtılmaktadır.

En eski ve en popüler modellerden biri DP4801’dir. Bu telsiz 12 mile kadar bir menzil sağlayabilir. DP3661, 6 mile kadar menzili destekleyen daha uygun fiyatlı bir telsizdir, DP1400 ise yalnızca 4 mile kadar menzil sunar.

İsteğe bağlı bir aksesuar (DM1400) ile Wi-Fi üzerinden harici ağlara bağlanabilen VX261, Vx3575 veya SL4000 serisi telsizler gibi PMR446 dijital ses şifreleme modülüne sahip telsiz modelleri veya kablosuz veri modülleri bulmak da mümkündür.

Motorola telsizleri, iki yönlü telsizlerin önde gelen üreticilerinden biri olarak piyasada tanınmaktadır. Şirket onlarca yıldır telsiz üretiyor ve biz onları hala bu sektörde lider bir üretici olarak görüyoruz.

Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı özelliklere sahip geniş bir model yelpazesi sunmaktadır. Her bütçeye uygun, farklı fiyatlarda birçok seçenek sunarlar.

Motorola telsizleri, büyük ölçekli operasyonların ihtiyaç duyduğundan daha uygun fiyatlar sunduğu için küçük ve orta ölçekli işletmeler için harikadır. . Motorola telsizleri ayrıca tüm modellerle uyumlu piller ve şarj cihazları, telsizle ayrı veya birlikte kullanılabilen kulaklık ve mikrofonlar, insanların konuşmasına yardımcı olan harici bir hoparlör cihazı olan hoparlör mikrofonu gibi geniş bir aksesuar yelpazesine sahiptir. Telsizi ağızlarına götürmek zorunda kalmadan kendi başlarına vb.

Modeller

Motorola telsiz modelleri, kablosuz teknoloji endüstrisindeki en popüler ve önde gelen markalardan biridir. Şirket, bir asrı aşkın süredir telsiz üretiyor.

Motorola’nın ilk telsizi 1928’de mühendis John Stone Stone tarafından geliştirildi. Ana yayın modu olarak AM’ye (genlik modülasyonu) sahipti ve yaklaşık 70 pound ağırlığındaydı.

Giriş bölümünden de görebileceğimiz gibi Motorola, 25 Eylül 1928’de Paul Vincenz Loustalot ve eğitimli elektrik mühendisi Joseph Galvin tarafından kurulmuş bir Amerikan çok uluslu telekomünikasyon şirketidir.

Kuruluş

Motorola, kablosuz iletişim ürünleri üreten bir Amerikan şirketidir. 1984-2011 yılları arasında dünyanın önde gelen cep telefonu üreticisiydi ancak pazar payını Apple ve Samsung gibi şirketlere kaptırdı. Şirketin pazar payı kaybı ve zayıf iş performansı, 2002’de tek haneli rakamlara inen ve 2011’de 20$ aralığına geri dönen hisse senedi fiyatının düşmesine neden oldu.

Şirket, Kuzey Amerika ve Asya’daki kazançların Avrupa’daki kayıpların gölgesinde kalmasıyla cep telefonu pazarında karışık başarılar yaşamaya devam etti. Motorola, rakiplerinin başarısız olduğu iki sektör olan kamu güvenliği ve ticari iletişim gibi belirli niş pazarlarda lider konumunu korudu.

Share: