Cezaevinden sâdır ana-ağababa, eve girdiklerinde kızlarının camit bedenen karşılaştı

Pamukkale ilçesine kapalı 15 Mayıs Mahallesi’nde meydana gelen olayda kıraathaneleri kâin ve hurdacılık bile yaptıkları öğrenilen babalık A.K. ile eşi N.K., hırsızlık iddiasıyla cezaevine girdi.

EVDE AZGIN GÖRÜNÜŞ İLE KARŞILAŞTILAR

Yaklaşık 45 çevrim cezaevinde kalan çift, sabahleyin saatlerinde evlerine girdiğinde azili manzarayla karşılaştı. Kızları Tubanur Kurnaz’ın donmuş bedenini gören çift, gözyaşlarına boğuldu. İhbar üzerine bölgeye esenlik ve düzenlilik güçleri sevk edildi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Görüngü yerine revan sağlık ekipleri, Kurnaz’ın mümasil zamanda hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı tetkik arkası sıra cansız üzeri, ölü açımı cereyan etmek için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tababet morguna kaldırıldı. Camit bedenin çıkacağı sırada ocak yakınları ağıtlar yakarak gözyaşlarına boğulurken, kayınpeder ise tabuta sarıldı. Çalışmaların ardından ocak üyeleri ifadeleri darılmak için karakola götürüldü.

KESİN AHIRET YOLCULUĞU NEDENİ BELİRLENECEK

Öte yandan; şeker hastası olduğu ve uyuşturucu madde kullandığı öğrenilen güre kızın değişmez ölüm nedeni, yapılacak otopsinin ardından ortaya çıkacak.

Fenomen sonrası gailesiz kızın yakınları şişman elem yaşadı;

Share: