Hafriyat ve aramalarda kaybolan tüvana kadına ilişik bire bir ize ulaşılamadı

Kazı ve aramalarda kaybolan tüvana kadına ait bir ize ulaşılamadı

Kocanın hisse senedi yeri etrafında yapılan kazı ve aramalarda 5 aydır zayi olan anneye dayalı benzeri ize rastlanılamadı

DENİZLİ – Denizli’de 1 çocuk annesi Mine K’nın öldürülmüş olabileceği ihtimali konusunda eşinin çalıştığı otel çevresi ve kaybolduktan 1 çağ bilahare eşinin telefonundan sinyalin alındığı bölgede yapılan hafriyat çalışması ve aramalarda seçkin ize rastlanılmadı.

Pamukkale ilçesine kapalı Gözler Mahallesi’nde cıvıl cıvıl evli ve 1 yavru annesi Mine K. ile eşi M.K. arasında haram aşk iddiası yüzünden tartışma çıktı. 18 Ağustos 2022 gecesi eşiyle yaşadığı tartışmanın arkası sıra evden ayrılan Mine K.’den bire bir henüz haber alınamadı. Güzeşte 5 aylık süreçte Mine K.’nin değme olgun alınamazken, gailesiz annenin öldürülen olabileceği iddiası üstüne arama çalışmalarına bu yönde ivinti verildi.

Mine K’nın kaybolmasından 1 bölüm sonraları, kocası M.K’ye ilişkin telefondan, bahçıvan olarak çalıştığı otelin etrafındaki bölgeden sinyal makbuz. Bunun üzerine aramalar Karahayıt Mahallesi’nde bulanan otelin etrafına akıllıcasına yoğunlaştı. Otelin kanalizasyonunda ve termal kuyularda Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale Belediyesi ve polis güçleri ekiplerinin katılımıyla ince arama ve araştırı yapıldı. Otelin fosseptik çukurunda üstelik iş makinesiyle yapılan hafriyat çalışmasında, tendürüst kadına dair tıpkısı ize rastlanılamadı.

5 aydır kendisinden vukuf alınamayan Mine K. ile ilgilendiren adına otel bölgesinde yapılan kontrol çalışmaları sonlandırılırken, soruşturmanın seyrine göre baştan aramalar yapılabileceği öğrenildi.

Share: