Cezaevinden çıkan anne-baba, eve girdiklerinde kızlarının donmuş bedenen karşılaştı

Cezaevinden çıkan esas-cet, eve girdiklerinde kızlarının donmuş bedenen karşılaştı

DENİZLİ – Denizli’de hurdacılıkla uğraşan ve hırsızlık iddiasıyla girdikleri cezaevinden 45 periyot sonradan tahliye edilen anne ile babalık, eve girdiklerinde kızlarının camit bedeniyle karşılaştı.

Olay, Pamukkale ilçesine sınırlı 15 Mayıs Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak; kıraathaneleri bulunan ve hurdacılık birlikte yaptıkları öğrenilen üvey baba A.K. ile eşi N.K., arakçılık iddiasıyla cezaevine girdi. Kısaca 45 zaman cezaevinde artan çift, sabah saatlerinde evlerine girdiğinde korkunç manzarayla karşılaştı. Kızları Tubanur Kurnaz’ın cansız bedenini gören koşa, gözyaşlarına boğuldu. İhbar konusunda bölgeye esenlik ve asayiş güçleri irsal edildi.

Görüngü namına revan esenlik ekipleri, Kurnaz’ın andıran zamanda hayatını kaybettiğini belirledi. Fenomen yeri inceleme ekiplerinin yaptığı inceleme arkası sıra camit üzeri, otopsi olmak amacıyla Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tababet morguna kaldırıldı. Donmuş bedenin çıkacağı sırada eş yakınları ağıtlar yakarak gözyaşlarına boğulurken, kayınbaba ise tabuta sarıldı. Çalışmaların ardından eş üyeleri ifadeleri uyarlanmak için karakola götürüldü.

Öte yandan; şeker hastası olduğu ve metal yön kullandığı öğrenilen taze kızın kesme ölüm nedeni, yapılacak otopsinin ardından ortaya çıkacak.

Share: