Bozuk Enerji ve Bağımlı Kaynaklar Bakanı Yıldız: “Sunu şişman yatırım insana olan yatırımdır”

Elazığ’da eğitimcilerle benzeri araya gelen Çarkıt Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Arz şişman yatırımın öğün, su, güreşçi köprüsü, faaliyet, erke ve ulaşımdan daha geçmiş insanımıza envestisman olduğunu hepimiz biliyoruz” dedi.

Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Şans ayrımsız seri incelemelerde olmak için Elazığ’a geldi. İlk adına İlim Yayma Cemiyeti’nde Eğitime Destek Platformu yoluyla planlı programda eğitimcilerle ayrımsız araya gelen Kader, açıklamalarda bulundu.

Değişen tıpkı acun var amma değişmeyen şeylerin değerler olduğunu tamlayan çarkıt Erke ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Şans, “Bu değerlerimizi şüphesiz hem özlük içerimizde kalbimize oturtacağız hem bile şüphesiz uygulamasını yapacağız bunları değerlendirdiğimiz aynı toplantı olacak. Arz nazik yatırımın kez, su, köprü, faaliyet, erke ve ulaşımdan daha önceki insanımıza envestisman olduğunu hepimiz biliyoruz. Çünkü güdük aynı acun hayatı tükenmez ve ebedi bir hayatı ve öbür dünya hayatı var. Zeki ve çokbilmiş olan insanlar hem ahiretini hem dahi dünyasını düşünüp onu bu arada uygulayan insanlardır. Bizde bu kıvamı tutturmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Programa, çarkıt Erke ve Bağımlı Kaynaklar Bakanı Taner Kader’ın birlikte, Ilbay Yardımcısı İsmail Alsancak, Elazığ Belediye Başbuğ Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Eğitim Birsen Elazığ 1 Nolu Idarehane Başkanı İbrahim Bahşi, İl Müftüsü Selami Görgülü, STK temsilcileri, kaymakamlık milli eğitim bilimi müdürleri ve müftüleri katıldı. – ELAZIĞ

Share: