Başkan Sayan, Taksim’deki patlamada hayatını kaybedenler üzere karanfil bıraktı

Komutan Sayan, Taksim’deki patlamada hayatını kaybedenler için karanfil bıraktı

İSTANBUL – Veca Belediye Başkanı Müddeiumumi Sayan, İstiklal Caddesi’nde meydana mevrut bombalı saldırıda hayatını kaybedenler için bombanın patladığı noktaya karanfil bıraktı.

Veca Belediye Reisi Müddeiumumi Sayan, İstanbul’birlikte kâin İstiklal Caddesi’nde meydana gelen ve 6 kişinin hayatını kaybetmesine illet olan bombalı saldırının peşi sıra, bombanın patladığı yere anbean hayatını kaybedenler için karanfil bıraktı.

“Terörü lanetliyoruz. Burada hayatını kaybeden kardeşlerimizin düşünce üzerinden siyasa yapıp ülkemizi öğürtlemek ve parçalamak talip bütün çok güçlerini dokunaklı tıpkı şekilde lanetliyoruz. Gerek çöz gerekse aut odaklar Türkiye’deki kontak ve beraberliği, kardeşliği bozmak amacıyla ellerinden gelen parçalanmamış çabayı sarf ediyorlar. Tanrı onlara okazyon vermesin. Biz ulus namına bağlanak ve el birliği içerisinde debi yazar bilcümle bu ölümlülük güçlerine müstelzim cevabı Halas Savaşında nasıl verdiysek bunlara alın bile gelişigüzel savaşım edeceğiz. Ben umum Ağrılı kardeşlerim yerine ailelere kafa sağlığı diliyorum. Hepimiz biriz” ifadelerine meydan verdi.

Share: