5 aydır kaybolma olan eş, kocasının çalıştığı otelin kanalizasyonunda aranıyor

5 aydır kaybolma olan avrat, kocasının çalıştığı otelin kanalizasyonunda aranıyor

5 aydır kendisinden vukuf alınamayan Mine Kocadağ amacıyla kocasının çalıştığı otelin kanalizasyonu ve termal akarsu kuyularında arama yapılıyor

DENİZLİ Denizli’de kestirmece 5 aydır kendisinden veri alınamayan 1 bala annesi zihayat kadının bulunması amacıyla kocasının çalıştığı otelin kanalizasyonu ve bölgedeki termal su kuyularında kontrol çalışması yapılıyor.

Pamukkale ilçesine sınırlanmış Gözler Mahallesi’nde hareketli evli ve 1 çocuk annesi Mine Kocadağ ile eşi M. Kocadağ ortada haram aşk iddiası yüzünden tartışma çıktı. 18 Ağustos 2022 gecesi eşiyle yaşadığı tartışmanın arkası sıra evden ayrılan Mine Kocadağ’dan bir daha veri alınamadı.

Aradan sabık aynı süre bilahare Mine Kocadağ’ın abisi T.K., “Kardeşimi öldürdüler ve bunu da eşi yaptı” suçlamasıyla, özel tıpkı televizyon kanalında yayınlanan ” Didem Aslan Yılmaz’la Geri Çekilme” programına müracaat etti. Geçen 5 aylık süreçte Mine Kocadağ’dan rastgele ne tıpkı bilim alınamazken, güre annenin maktul olabileceği iddiası üzerine taharri çalışmalarına bu yönde yordam verildi.

Çalışmalar kocanın çalıştığı otel bölgesinde yoğunlaştı

Kayıp Mine Kocadağ’ın bulunması amacıyla çalışmalarını genişleten Denizli Güvenlik Müdürlüğü Cinayet Kesim Amirliği ekipleri, çalışmalarını insan M. Kocadağ’ın çalıştığı dünyaca adlı termal merkezi Pamukkale’nin Karahayıt Mahallesi’nde çalıştığı otel çevresinde yoğunlaştırdı.

Bölgeden mevcut termal su kuyuları ve sulama kanallarında yapılan aramaların peşi sıra bu sabahleyin otelin kanalizasyonunda Denizli Büyükşehir Belediyesi ve polis ekiplerinin katılımıyla detaylı araştırı yapıldı. Koca M. Karadağ’ın 2 yıldır bahçıvan adına çalıştığı otelin fosseptik çukurunda dahi aksiyon makinesiyle yapılan hafriyat çalışmasında şuana büyüklüğünde tendürüst kadına dair aynı ize rastlanılmadığı öğrenildi. Ekiplerin bölgedeki kuyu ve şebeke hatlarındaki çalışmaları bitmeme ediyor.

Share: