5 aydır zayi olan kadın, eşinin çalıştığı otelin kanalizasyonunda aranıyor

Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesi’nde faal evli ve 1 bala annesi Mine K. ile eşi M.K. arasında haram aşk iddiası yüzünden tartışma daha çok. 18 Ağustos 2022 gecesi eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından evden ayrılan Mine K.’den bir elan bilgi alınamadı.

“KARDEŞİMİ ÖLDÜRDÜLER, BUNU BILE EŞİ YAPTI”

Aradan güzeşte tıpkısı müddet sonra Mine K.’nin ağabeyi T.K., “Kardeşimi öldürdüler ve bunu bile eşi yaptı” suçlamasıyla, özel ayrımsız göstergeç kanalında yayınlanan ” Didem Arslan Yılmaz’la Geri Çekilme” programına müracaat etti. Güzeşte 5 maaş süreçte Mine K.’nin herhangi bir fen alınamazken, tüvana annenin maktul olabileceği iddiası üzerine kontrol çalışmalarına bu yönde atiklik verildi.

ÇALIŞMALAR OTEL ÇEVRESİNDE YOĞUNLAŞTI

Kayıp Mine K.’nin bulunması üzere çalışmalarını genişleten Denizli Inanma Müdürlüğü Kıya Seksiyon Amirliği ekipleri, çalışmalarını kayırıcı M.K.’nin çalıştığı dünyaca adlı termal merkezi Pamukkale’nin Karahayıt Mahallesi’nde çalıştığı otel çevresinde yoğunlaştırdı.

KANALİZAYONDA DETAYLI ARAMA YAPILDI

Bölgeden bulunan termal su kuyuları ve sulama kanallarında yapılan aramaların peşi sıra, bu sabahleyin otelin kanalizasyonunda Denizli Büyükşehir Belediyesi ve polis ekiplerinin katılımıyla detaylı araştırı yapıldı.

HERHANGİ BİR DELİLE RASTLANMADI

Koca M.K.’nin 2 yıldır bahçıvan yerine çalıştığı otelin fosseptik çukurunda dahi gelişim makinesiyle yapılan kazı çalışmasında şu temel büyüklüğünde zinde kadına dayalı bire bir ize rastlanılmadığı öğrenildi. Ekiplerin bölgedeki kuyu ve lağım döşemi hatlarındaki çalışmaları bitmeme ediyor.

Share: