Eşini öldürdü, çocuklarını alıp kaçarken yakalandı

Şanlıurfa’da Suriye uyruklu Hena Şeyh Muhammed ile eşi Fariz Alhilal beyninde kıskançlık zımnında ağız dalaşı bundan sonra. Gelişmemiş sürede büyüyen tartışmada, Fariz Alhilal, oturdukları dairenin balkonunda eşi Hena Şeyh Muhammed’i çocuklarının gözü uğrunda ruhsatsız tabancayla başından ve ensesinden vuruldu.

ÇOCUKLARININ GÖZLERİ UĞRUNDA VURULDU

Kocası aracılığıyla maktul avrat, balkonda kanlar içersinde yere yığılırken, Fariz Alhilal ise çocuklarını yanına alarak evden ayrılmaya çalıştı. Zırh seslerini duyan mahalle halkı, çocuklarını alarak kaçmaya etkin Alhihal’i yakalayarak, ihbarla gelen polis ekiplerine doğrulama etti. Yaşamını yitirdiği saptanan Hena Şeyh Muhammed’in donmuş bedeni ise görüngü yerindeki tetkik sonrası ölü açımı üzere adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

2 KADINLA BIRLIKTE BİRLİKTE YAŞIYORMUŞ

Hena Şeyh Muhammed’in beraberinde Akçakale ilçesinde da 2 kadınla daha gelişigüzel yaşadığı öğrenilen Fariz Alhilal’in antrparantez ‘yaralama’ suçundan poliste 8 kaydı olduğu ortaya daha çok. Olayın şokunu yaşayan çiftin çocukları ise polis ekiplerince teselli edilmeye çalışıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Share: