Ağız Dalaşı hunriz bitti… Silahla birbirlerine dokunaklı ettiler

Tartışma hunriz bitti… Silahla birbirlerine dağ ettiler

2 özlük delil karartma şüphesiyle gözaltına alındı

DÜZCE – Düzce’dahi iki emanet arasında sâdır kavgada yanlar silahla birbirlerine biberli etti. Şahıslardan biri bacağından, gayr ise karnından vuruldu. Olayın arkası sıra 2 yaşama üstelik delil karartma şüphesiyle gözaltına alındı.

Olay, Yahyalar Mahallesi’ndeki sitede meydana geldi. İddiaya bakarak, Yüksel Ç. ile Selçuk G. arasında alacak verecek meselesi cihetiyle tartışma artık. Tartışmanın büyümesiyle herhangi bir iki kişi birlikte silahla birbirlerine üzücü etti. Kurşunlar Yüksel Ç.’nin bacağına, Selçuk G.’nin ise karnına kullanılmış etti. Selçuk G. kendi imkanlarıyla Atatürk Kerem Hastanesi’ne gitti. İhbarla fenomen yerine keyif ve polis güçleri ekipleri atıf edildi. Yaralılardan Yüksel Ç. ise sağlık ekiplerinin evvel müdahalesinin ardından Düzce Üniversitesi Tababet Fakültesi Yetişek Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı.

Görüngü yerinde inceleme özne polis ekipleri, S.S. ve D.K.’nın olay yerindeki izleri silip, kovanları ve silahı aldığını tespit etti. Şüpheliler gözaltına alındı.

Olayla ilişkin anket başlatıldı.

Share: