Yıllardır gözlerden uzak zihayat Reha Muhtar’dan görenleri üzen paylaşım

Türkiye’dahi 90’lı yıllara nitelik vuran isimlerin başında gelenlerden biri de kuşkusuz Reha Muhtar’dı. Show Anne Haber’üstelik kendine özgü sunumuyla gücük sürede dikkat çekici Muhtar cemi 7 sene boyunca reytinglerin zirvesinde kaldı. Fakat Atina muhabirliğinden anchormanliğe derakap yükselen Muhtar’ın düşüşü bile çok aceleci oldu.

2002’DEN BILAHARE HIZLA EKRANLARDAN KAYDI

30 Haziran 2022 yılında Show TV’yi bırakmasının arkası sıra bir süre televizyonlarda spor yorumculuğu fail Muhtar, sonrasında ise gazetede bucak yazarlığına devam etmişti. Şu sıralar iki çocuğunun bakımını üstlenen ünlü televizyoncu, etraflı aradan sonra ateş aynı paylaşımla gündeme geldi.

“BENİ DE Mİ HAKEZA ÖLDÜRMEK İSTİYORLAR”

Kocabaşı, içtimai iletişim araçları hesabından bozuk eşi Bahir Uğur’un öldürülen kocası İsmail Hakkı Sunat’ın fotoğrafını paylaştı. Sunat’ı Cemal Can’a benzettiğini tamlayan Kocabaşı, “İsmail Hakkı Sunat zahir öldü? Beni da mi böyle çivilemek istiyorlar” ifadelerini kullandı.

İSMAİL HAKKI SUNAT KİMDİR?

Çanakkale’birlikte erdemli sesle müzik dinleyen komşusunu zayıf cimri silah ile korkutması sonucu çıkan tartışmada silahla vurularak öldürülmüş artist, “geleceğin seyir umutlarından biri” olarak gösterilmekteydi. Gelibolu’da toprağa verildi. Antrparantez ünlü aktör Deniz Uğur’un eşidir.

İşte Muhtar’ın o paylaşımı:Share: