Yedi değişik ülkeden çalışanın katıldığı Küresel Kader Kupası’nda bitiş heyecanı

Yıldız Holding’in yedi ayrı ülkeden 3 binin üzerinde çalışanının katıldığı Toptan Talih Kupası, 14-15 Eylül tarihlerinde planlı finallerle sona erdi. Haftalardır bitmeme fail mücadelede final karşılaşmaları çalışanların korkulu ilgisini topladı.

Yıldız Holding marifetiyle 2013 yılından bu yana planlı Kader Kupası bu sene gine global ölçekte ve dijital ortamda gerçekleştirildi. Yedi ayrı ülkeden 3 binden çok çalışanın katıldığı Türkiye’nin sunu balaban kurumsal turnuvalarından biri olan Global Nasip Kupası’nda Türkiye’nin beraberinde MEMLUK, İngiltere, Nijerya, Suudi Arabistan, Kazakistan ve Hollanda’bile fariza eden çalışanlar, aralarında FIFA, PUBG Mobile, Tavla, Satranç, Kelimelik ve Dama kadar oyunların birlikte bulunduğu 10 değişik branşta yarıştı.

AYDIN: GLOBAL YILDIZ KUPASI, FARKLI ÜLKELERDEKİ ÇALIŞANLARIMIZI BİR ARAYA GETİRİYOR

Küresel Yıldız Kupası’nın dünyanın dört bir yanındaki çalışanların birbirleriyle sosyalleşmesi amacıyla tasarlandığını belirten Baht Ana Ortaklık İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Görgülü şunları söyledi:

“Baht Holding yerine geleneksel ayla getirdiğimiz gelgel içi etkinliklerimizi dijital ortama taşıyarak globaldeki parçalanmamış çalışanlarımızı kapsayacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Küresel Talih Kupası birlikte Baht Ana Ortaklık çatısı altında fariza yapan değişik ülkelerden ve değişik kültürlerden insanların tanışması üzere aynı punt oluşturuyor. Bu yıl branşların seçimini de çalışanlarımızın tercihleriyle belirledik. Antrparantez Baht Holding Genel Merkezi’mizdeki naklen yayın alanında bitiş karşılaşmalarının heyecanını alay malay deneyimledik. Bu yıl bile nazik sargı gören yarışmanın şampiyonlarını ve dünyanın ciharıyek yanından organizasyonumuza katılan bilcümle çalışanlarımızı tebrik kartı ediyorum.”

Share: