YANLIŞSIZ Parti’li başkanlar “Türkiye’yi Yarınlara Almak” konulu konferansa katıldı

İnhisar Belediye Reisi Mehmet Kepez, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ), Uygarlık Kulübü ve Uygarlık Derneği Eskişehir Temsilciliği’nin düzenlediği ” Türkiye’yi Yarınlara Dayanmak” konulu konferansa katıldı.

ESOGÜ Prof. Dr. Fazıl Uğurlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlik Medeniyet Derneği Eskişehir Temsilcisi Hasan Öztürk’ün küşat konuşması ile başladı. “Türkiye’yi Yarınlara Sarmak” mevzulu konferansta mütekellim Prof. Dr. Numan Vareste, adamlık tarihinin yeryüzü edisyon intikal dönemlerinden birini hep bu arada yaşadığımızı belirterek, Türkiye’nin coğrafi konumu ve acun üzerindeki etkisi itibariyle yaşadığımız değişimleri çokça elan yakından ve etraflıca hissettiğini, bu nedenle hele gençlerimizin geleceğe tedarikli almak ve Türkiye’yi çok elan dinç yarınlara taşımak üzere bugünden alçak tıpkı tesisat dercetmek zorunda olduklarını söyledi.

İnhisar Belediye Reisi Mehmet Nişan üstelik, “Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Medeniyet Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen programa konuşmacı namına katılan SELIM Tümen Genel Komutan Vekili Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş beyi dinledik. Ülkemizin nereden nereye geldiğini ve hedeflerinin neler olduğunu anlatarak hele dahi gençlere kez ve hedef kılık konuşması zımnında kendisine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Konferansa YANLIŞSIZ Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un yanında, DOĞRU Tümen Eskişehir milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Orion ve Prof. Dr. Emine Işıklı Günay, Sivrihisar Belediye Reisi Hamid Yüzügüllü ile DOĞRU Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Enerjik dahi katıldı. – BİLECİK

Share: