Yağız yollarında ebat

Kara yollarının yapım, hizmet ve tamir çalışmalarının sürdürüldüğü kesimlerinde sürücülerin kilolu gitmeleri, gidiş geliş işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün sefer durumu bültenine bakarak, TEMA Otoyolu’nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi tamir çalışmaları zımnında 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltması yapılacak.

Denizli- Serinhisar yolunun 14-16. kilometrelerinde dudak ve bağlantı yolu çalışmaları sebebiyle muvasala bölünmüş yolun bir bölümünden iki cepheli devam ediyor.

Aksaray- Ortaköy yolunun 28-31, Tosya-Osmancık yolunun 41-46, Adana- Karataş yolunun 3-5, Yenişehir Bilecik yolunun 0-16. ve Fethiye-Seydikemer-Seki yolunun 20-39. kilometrelerinde imal çalışmaları zımnında ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Kırıkkale- Kırşehir yolunun 4-25. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak muvasala farklı istikametten iki taraflı gerçekleştirilecek.

Rize- Ardeşen yolunun 43-48. kilometrelerindeki Çayeli ve Alışveriş tünelleri yaklaşımlarının aydınlık ikaz sistemlerinde yapılacak bakım ve tamirat çalışması sebebiyle bugün 08.00-17.00 saatlerinde erişim bir tane şeritten kontrollü sürdürülüyor.

Nevşehir-Ürgüp- Kayseri yolunun 14-20. kilometrelerinde imal çalışmaları zımnında ulaşıma mukassem yolun tıpkısı bölümünden iki yönlü cevaz veriliyor.

Share: