Üniversiteli gençler sınav öncesi stres attı

Deneyimsizlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Denizli yurtlarında artan üniversite öğrencilerinin sınavlar öncesi moral bulması ve kaynaşması için “Tığ Bize Maneviyat Geceleri” düzenlendi. Pamukkale Içtimai Tesislerde planlı ve pop müzik grubunun hayal aldığı gecede gençler doya doya eğlendi.

GSB Yurtlarında barınan öğrenciler için cerrahi müdahale bitmiyor. Ücretsiz sanatsal, terbiyevi ve sportif kursların verildiği yurtlarda çoluk çocuk okuldan kalan zamanlarını sunu verimli şekilde değerlendiriyor. Sınavlar öncesi düzenlenen Moral Geceleri ile birlikte sınav stresinden uzaklaşan çoluk çocuk moral depoluyor. Darülfünun yerleşkesinde kâin kız yurtlarımızda mütezayit öğrenciler güzeşte akşam planlı maneviyat gecesinde benzeri araya geldi. Pamukkale Biruni Yurdu Toplumsal Üretim Konuşma Salonunda düzenlenen gecede fon düzlük Muğla’nın popüler müzik grubunun şarkıları ile coşan gençler unutulmaz tıpkı şeb yaşadı.

Düzenlenen Moral Gecesinde gençlerle tıpkısı araya mevrut Denizli Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, yurtların takkadak barınma ve beslenme hizmeti vermediğini terbiyevi, içtimai ve kültürel anlamda de gençlerin rastgele ant beraberinde olduğunu belirtti. Gençlerin bakanlığı kendisine gençliğin rastgele ant beraberinde olduklarını da tabir fail İlman, andıran sınavlar öncesi öğrencilere başarılar diledi. – DENİZLİ

Share: