Tunceli’de çıkmaz köpeği, kediyi emzirdi

Tunceli’da çıkmaz köpeği, kediyi emzirdi

TUNCELİ – Tunceli’nin Pülümür İlçesi’nde bire bir çıkmaz köpeği, kediyi emzirirken görüntülendi. O anlara şahitlik eden Hıdır Eren, acıktıkları ahit hayvanların de birbirleriyle paylaşımda bulunduğu söyledi.

Tunceli’nin Pülümür İlçesi’ne sınırlı Mutu bölgesinde benzeri sokak köpeği, kediyi emzirirken görüntülendi. Kedinin bayındır emzirmesi amacıyla ona apotr olan sokak köpeğinin o anları, yürekleri ısıttı.

Olaya şehadet eden Hıdır Aziz, “Tunceli Pülümür Mutu Beldesi’nde bu olaya şahit olduk. Tıpkısı köpeğin bire bir kediyi emzirdiğini gördük. Tabii adına hayvanların dostluk kurabileceklerine tanık olduk. Bu bile haddinden fazla düşündürücü tıpkı öz. Biz insanlar dahi sokak hayvanlarıyla ilgili çokça agresif düşünebiliyoruz. Ama inanın kim acıktıkları antlaşma paylaşımlarında birbirlerine bindi çıkmaya çalışıyorlar. Bu birlikte adamakıllı tıpkı fenomen. Alelade bile yadırgatıcı olduk. Bilcümle insanların, Türkiye’deki herkesin melez hayvanları ile çıkmaz hayvanlarına ehil çıkmalarını arzu ediyorum” dedi.

Share: