Tropikal Kelebek Bahçesi misafirlerden eksiksiz ayar aldı

Konya’nın hat Selçuki İlçe Şehremini Ahmet Pekyatırmacı, hafta sonu Konya’de gerçekleştirilen DOĞRU Tümen Domestik Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı’na katılan misafirlere Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’ni gezdirdi.

DÜRÜST Öğür Evcil Yönetimler Başkanlığı marifetiyle hafta sonu gerçekleştirilen İstişare Toplantısına katılan metin çok mebus ve belediye başkanı Konya’de ağırlandı. Gösterişli geçen toplantı sonrasında misafirlerin bire bir kısmı Selçuki Belediyesi yoluyla şehre kazandırılan simge mekanlardan tıpkı olan Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’ni gezerek stres attı. Selçuklu Şehremini Ahmet Pekyatırmacı’nın ocak sahipliğinde gerçekleştirilen Konya Tropikal Kelebek Bahçesi ziyaretine YANLIŞSIZ Fırka Evcil Yönetimler Komutan Yardımcıları Lokman Ertürk, Ayşe Sula Köseoğlu, Ulu İnci, Konya Büyükşehir Şehremini Kasıt İbrahim Altay, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Lüle Taşı, Sakarya Büyükşehir Şehremini Ekrem Kebir ve beraberindekiler katıldı.

Konya Tropikal Kelebek Bahçesi misafirlerden şişman beğeni aldı

DOĞRU Öğür Yerel Yönetimler Başkanlığı eliyle Konya’nın aile sahipliğinde gerçekleştirilen İstişare Toplantısının berenarı bereketli geçtiğini anlatım eden misafirler Konya’üstelik öncü mekanları da ülfet ettiklerini ve bunlardan bire bir tanesi olan Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’ndeki ziyaretlerinden az çok kıvançlı kaldıklarını rapor etti. Selçuki Belediyesi tarafından şehre kazandırılan ve yılın seçkin döneminde ciddi ziyaretçi trafiği kayran Tropikal Kelebek Bahçesi’ne hayran küsurat misafirler Selçuklu Şehremini Ahmet Pekyatırmacı’ya hizmetlerinden ve misafirperverliğinden çevre teşekkür etti.

“Misafirlerimizi Konya’bile ağırlamaktan balaban bahtiyarlık duyduk”

Yerli yönetimler müzakere toplantısı cihetiyle Konya’ya gelen misafirleri ağırlamaktan etraf bahtiyar olduklarını tabir eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Hafta sonu DÜRÜST Parti Domestik Yönetimler Başkanlığımız vasıtasıyla planlı toplantılara Konya olarak ev sahipliği yaptık. Bati güzeşte toplantılar sonrasında Selçuki Belediyemiz vasıtasıyla şehrimize kazandırılan Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’nde dahi misafirlerimizi ağırlamaktan dolayı mutlu olduk. Geldikleri için kendilerine ayrı ayrı teşekkürname ediyorum.” dedi.

Başbuğ Pekyatırmacı, ziyaretin böylelikle misafirlere kelebek tablosu armağan etti. Ziyaret programı günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi. – KONYA

Share: