TOKİ celi artırmayla ev ve dükkan satacak!

AÇIK ARTIRMA, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda 1 Boşluk Çarşamba ve 2 Ara Perşembe haset saat 10.30’da yapılacak. Ayrıca internetten üzerinden bile (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek.

Alıcılar; Adana, Antalya, Ziyalı, Ankara, Balıkesir, Batman, Bitlis, Giresun, Erzincan Kahramanmaraş, Kastamonu, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Sakarya, Şanlıurfa ve Zonguldak illerinde satışa verilen konutlara, yüzde 25 ve yüzdelik 40 peşinat ile 60 ve 120 kamer vadeyle sahip olabilecek.

Ayrıca, Adana, Afyonkarahisar, Balkı, Ankara, Balıkesir, Bartın, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Giresun, Hatay, İzmir, Karaman, Kars, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Mardin, Niğde, Osmaniye, Rize, Sivas, Siirt, Şanlıurfa, Trabzon ve Yozgat illerinde satışa verilen işyerleri ise yüzde 10 veya 25 peşinat ile 120 ve 180 kamer vadeyle alınabilecek.

Yalınlık artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye Ahali Bankası ve Ekincilik Bankası marifetiyle yürütülecek.

Başvurular ve teminatlar bu bankaların kül şubeleri vasıtasıyla akseptans edilecek.

Uzun bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

TOKİ satışa çıkardı: Bildirme ucuzu 166 bin lira…

 

Hane fiyatlarında çoğalma yüzde 35.5 oldu

 

Share: