Tiyatrocu damadın arkadaşları düğünü bastı! Gelin, “hamile sevgili” şakasıyla neye uğradığını şaşırdı

Zonguldak’ta Beyza Uzgörür (32) ve Aykut Gümüştaş (37), Zonguldak Polisevi’nde dünyaevine girdi. Mühendis olan, ayrıca tiyatroculuk fail Aykut Gümüştaş ile öğretmen Beyza Uzgörür’in düğününe mevrut, damadın tiyatrocu arkadaşları, ‘yüklü sevgili ve ailesi’ kadar davranıp hezel yaptı. Zonguldak Laf Tiyatrosu Yönetmeni Erhal Dayak ile oyuncular Ilgım Dumlupınar, Ahi Canbulut ve Onur Berber düğünde sergiledikleri manzara performansıyla özen çekti.

HAMİLE SEVGİLİ İÇİN DOKTOR ARANDI

Eğlence sürerken, ‘yüklü sevgili’ rolündeki Serap Dumlupınar çığlıklar atarak düğünü bastı. Yanındaki ayvaz kardeş ve babası rolündeki kişiler ise çiftin üzerine yürürken, elkızı Beyza Uzgören olayın şaşkınlığını yaşadı. Salondakiler hangi yapacağını şaşırdı, gösteriş gereği doğum sancısı tutan ‘gebe sevgili’ amacıyla salonda doktor arandı.

“BİR YASTIKTA KOCAYIN”

Yüklü sevgiliyi canlandıran Ilgım Dumlupınar elbisesinin altından ‘Bir yastıkta kocayın’ yazılı yastığı çıkardı. Zonguldak Konuşma Tiyatrosu’na damadın dahi üye olduğunu tabir eden Ilgım Dumlupınar, sürpriz ayırmak istediklerini belirterek, “Hoşgörünüz üzere çok teşekkürname ediyorum. Hatalı anlaşılsın istemiyoruz. Gelinimiz de çok tatlılıkla karşıladı. Tekrar mutluluklar dileriz” dedi.

“EPEY HAMİLE ZANNETTİM”

Beyza Uzgörür, yaşadıklarını anlatarak, “Siradan yüklü zannettim. Doğuracak zannettim. ‘Bir çağa geliyor olabilir’ diye niteleyerek düşündüm. Ama ondan sonraları ‘Aykut’ diye bağırınca bu aha ayrımsız elverişsizlik var dedim. Sonradan yastık olduğunu anladım. Eşimin tiyatrocu olduğunu bildiğim için sonuç kısımda izlemenin keyfini sürmeye başladım. Çokça keyifli ve çokça güzeldi. Hem bizim amacıyla çokça fena hâlde ayrımsız ajanda oldu, hem birlikte gittikçe çocuklarımıza izletirken anlatabileceğimiz haddinden fazla şayan biçilmez bire bir ajanda bıraktıkları üzere kendilerine çokça teşekkür ediyorum” diye konuştu.Share: