Tekirdağ’dan gücük bodur

Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, Tekirdağ Tarım ve Orman Müdürü Oktay Öcal’ı konuşma etti.

Müdürlükten yapılan açıklamaya bakarak ziyarette düşünce alışverişinde bulunuldu.

Öcal, Kaymakam Mustafa Güler’e ziyaretinden dünya teşekkürname etti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a, nazar üyelerinden musahabe

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay, hizmet sektöründe neşelilik gösteren göz üyeleriyle ayrımsız araya geldi.

Tekirdğa TSO’dan yapılan açıklamaya göre hizmet sektöründe cümbüş gösteren kaynak üyeleri, TSO Başkanı Cengiz Günay’ı konuşma etti, yaşanan sorunlar ve çözüm yolları görüşüldü.

Açıklamada ifadelerine yer sunulan Günay, üyelerin sorunlarıyla yakından ilgilendiğini belirtti.

Üyelerle daima bir araya geldiğini bildiren Günay, “Geçmiş zaman olduğu üzere üyelerimizle yakından ilgileniyoruz. Sürekli çözümler sağlamak için savaşım ediyoruz. Şehrimizin ve bölgemizin iktisadi yerine kalkınması amacıyla var gücümüzle çalışacağız. Çağ temsilcilerinin sorun ve hal önerilerini dinledik ve talepleri ilişkin makamlara aktaracağız.”ifadelerini kullandı.

Tekirdağ Baro Başkanı Hükümran Gürcün’e mülakat

Türk Eğitim Bilimi Vakfı (TEV) Tekirdağ Ofis Başkanı Tarih Akpınar ve bergüzar sorumlusu Idrak Koparan, Tekirdağ Baro Başkanı Hâkim Gürcün’ü ülfet etti.

Barodan yapılan açıklamaya göre, ziyarette aktüel konular için fikir alış verişi yapıldı, ortak konularda neler yapılacağı görüşüldü.

Baro Başkanı Hâkim Gürcün ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti, TEV Tekirdağ Bölüm Başkanı Tarih Akpınar ise Gürcün ve seçme kurullara bakir görevlerinde sükse diledi.

Share: