Tekirdağ’da imtina etmek filmlerini aratmayan görüntü! Binlerce karga gökyüzünü nehiy etti

Tekirdağ şekil ilçesi Süleymanpaşa’bile akşam saatlerinde çabucak ortaya sâdır karga sürüsü, kentin semalarını obstrüksiyon etti. Gökyüzünde canlı karga sürüsünü gören vatandaşlar hayretler içerisinde kaldı. Akşam Ezanı karanlığının çökmeye başladığı saatlerde, gökyüzünü bir anda istila eden binlerce karganın Süleymanpaşa ilçesi semalarında atik ve acul tıpkısı şekilde hareketleri, filmlerdeki gocunmak komple sahneleri anımsattı.

“SANKİ KOLEKTIF DEĞIŞMEYEN ALMIŞLAR”

Tekirdağlı esnaf Gürkan Çıpa yaptığı açıklamada, “Bu zooloji, genelde bu aylarda akşam oldu mu neymiş birbirleriyle kolektif tıpkısı karar almış. Saat 6-7 arası bire bir başlıyorlar. ‘Vak vak, gak gak gak’ diyerek haydi onu bile geçtim. Sabah benzeri geliyoruz. Dükkanın önü bokluk içinde. Değme yere pisliyorlar. İnsanlar imdi onların altından geçmeye korkuyorlar. Alelhusus şuarada ayrımsız çınar ağacı var

“BUNLAR EKSANTRIK CINS SALDIRIYOR”

Altını spatula ile kazısan kazıyamazsın. Kargalar çıldırmış. Ayrıca onunla ilgili bire bir film var. Bir onun gibi benzeri öz tıpkısı insanlara saldırması sakim. Ama bunlar başka türlü saldırıyor. Amiyane bire bir pisletiyorlar” dedi. Gökyüzünü uzun tıpkı müddet işgal fail karga sürüsü, havanın kararmasıyla ortadan kayboldu.

Share: