SULTANGAZİ’DE GELGEÇ İLE SÜRÜCÜNÜN KAVGASI KAMERADA

SULTANGAZİ’de sürücü ile geçici arasında iddiaya göre, ‘kornaya basma’ tartışması yaşandı. Ağız Dalaşı bodur benzeri süre sonradan kavgaya dönüştü. İkilinin yoldaki kavgası asayiş kamerasına yansıdı.

Olay, 22 Kasım Salı günü saat 11.20 sıralarında Sakat Edirne Asfaltı Caddesi’nde meydana geldi. Hacı Şükrü Durağı mevkinde tutum halindeki hafif ticari anahtar sürücüsü ile yolun karşısına geçmeye etkin geçici ortada tartışma yaşandı. İddiaya göre, yayalara al mum yandığı tam karşıya geçen yayaya komütatör sürücüsü, kornaya basarak aksülamel gösterdi. Bunun üzerine eğreti ‘neden kornaya bastın’ diyerek, kurgu sürücüsü ile tartışmaya girdi. Ağız Dalaşı bodur bir müddet sonraları kavgaya dönüştü. Vesile sürücüsü ve gelgeç trafiğin tüvana olduğu caddede tekme tokat birbirine girdi. Çevredekilerin araya girerek müdahale ettiği cenk, sürücünün aracına binerek görüngü yerinden uzaklaşmasıyla sona erdi. Tarafların birbirlerinden şikayetçi olmadıkları öğrenildi.

O ANLAR KAMERADA

O anlar ise çevredeki benzeri iş yerinin asayiş kamerasına yansıdı. Görüntülerde, kurgu sürücüsü ve yayanın cenk ettiği, çevredekilerin engelleme ederek ayırmaya çalıştıkları görülüyor. Sürücü aracına bindiği tam, yayanın koşarak araca uçan tekme ile vurduğu kameraya yansıyor.

Share: