Sosyal Ağ Uygulamaları

Indirgeek.com’dan Android için gerekli uygulamaları yüksek hızda ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Aero insta, havada fotoğraf çekmenizi ve yüklemenizi sağlayan yepyeni bir uygulama türüdür. Her durum için uygundur, ancak daha çok spor müsabakaları veya konserler gibi neler olup bittiğini kuş bakışı göstermeniz gereken etkinliklerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Reels, Facebook, Instagram ve WhatsApp gibi sosyal ağlarda arkadaşlarınızla gerçek zamanlı ve hikayeymiş gibi herhangi bir uzunluktaki videoları paylaşmanıza izin veren bir uygulamadır.

Uygulamalar

Android sistemi ile seçebileceğiniz binlerce uygulama var. Android için gerekli uygulamaları indirgeek.com’dan ücretsiz ve güvenli bir şekilde yüksek hızda, instagram aero, reels, android oyun indir ve daha fazlasını indirebilirsiniz.

Android için en popüler uygulamalardan biri, dünya çapında 700 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Instagram’dır.

Instagram ilk olarak Ekim 2010’da ortaya çıktı ve şimdi 700 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan en popüler sosyal ağlardan biri. Kullanıcılarını fotoğraflarını Instagram web sayfasında diğer kullanıcılarla paylaşmaya teşvik eden etkileşimli bir fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır.

Android için gerekli uygulamaları indirgeek.com adresinden indirebilirsiniz.

Android için gerekli uygulamaları indirgeek.com’dan indirebilirsiniz – ücretsiz ve güvenli indirmeler.

Uygulama, belirli bir görevi gerçekleştirmek için geliştirilmiş bir yazılımdır. AI desteği ile telefonunuz, istediğiniz herhangi bir görevi gerçekleştirebilir.

Uygulama, Instagram gibi sosyal medya sitelerine fotoğraf ve video göndermenizi sağlar ve aynı zamanda hesabınızı uygulama içinden kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

Sosyal ağ sitesi Instagram artık Android için kullanılabilir.

Instagram popüler bir fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Uygulama 10 milyondan fazla kez indirildi ve Burbn Inc.’den Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından geliştirildi.

indirgeek.com Android için ücretsiz ve güvenli bir şekilde uygulama indirebileceğiniz bir sitedir.

indirgeek.com, Android cihazınız için ihtiyacınız olan her türlü uygulamayı indirmenize izin veren bir sitedir.

Belirli bir dosyayı indirmeniz gerekiyorsa, onu indirgeek.com’da arayabilirsiniz. İndirilebilecek Android cihazlar için gerekli tüm uygulamalara sahipler. Ayrıca hikayelerinizi ve videolarınızı internette veya makaralarda paylaşmak için Instagram aero’yu da indirebilirsiniz, fotoğraf veya videonuzu arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle ilginç bir şekilde paylaşabileceğiniz bir uygulama.

Instagram aero, popüler fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağını retro bir video oyunu gibi görünen ve hissettiren bir şeye dönüştüren yeni bir Android uygulamasıdır.

Bu uygulama ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı eski tip bir konsoldan çıkıyormuş gibi paylaşabilirsiniz – pikselli kenarlar, üstte siyah arka plan ve hatta profil simgesi yerine oyunun logosu olacak şekilde.

Instagram aero, klasik Instagram uygulamasıyla aynı şekilde fotoğraf ve video paylaşmayı mümkün kılan yeni bir uygulamadır.

Instagram aero, paylaştığınız her şeye canlı anlar getiren bir uygulamadır.

Çok basit, indirin ve deneyimin tadını çıkarın.

Share: