Sonuç zaman haberi: TBMM Başkanvekili Bilgiç: “Bu soysuz yapıyla, terör örgütleriyle mücadeleye bitmeme edeceğiz”

TBMM Başkanvekili Ülker Sadi Bilgiç, “Herkes bilsin ki bu erzel yapıyla, terör örgütleriyle, odaklarıyla, onların uzantılarıyla kanımızın son damlasını verene kadar

mücadeleye bitmeme edeceğiz.” dedi.

Bilgiç, Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesine sağlanacak doğalgaz için bir numara aşama ana atma töreninde, El-Kilit Harekatı bölgesinde 5 Ekim’de yaralanan ve otama gördüğü hastanede şehit olan Piyon Uzman Çavuş Cemil Ağır Sıklet için taziyelerini iletti.

Aileye kafa sağlığı dileyen Bilgiç, şunları kaydetti:

“Pençe-Kilit operasyonunda namert teröristler yoluyla maalesef girilen çatışmada yaralanan ve hastanede tedavi altında mevcut Piyade Uzman Çavuş Ispartalı evladımız, kardeşimiz Cemil Okkalı hakkın rahmetine kavuşarak, şahadet mertebesine erdi. Ego buradan kendisine ve bütün şehitlerimize yağmur diliyorum. Sistem bilsin kim bu ağır yapıyla, yıldırı örgütleriyle, odaklarıyla, onların uzantılarıyla kanımızın serencam damlasını verene kadar mücadeleye devam edeceğiz. Bu vatanı, bu toprakları onlara katiyen ve katiyen yem etmeyeceğiz. Hangi bayrağımızı indireceğiz, ne ezanı dindireceğiz hangi dahi bu ülkeyi parçalatacağız.”

Share: