Sonuç an haberi… Bolu deplasmanı dönüşü kaza fail Denizlispor’da 2 yaralının tedavisi sürüyor

– Bolu deplasmanı dönüşü kaymakamlık eden Denizlispor’da 2 yaralının tedavisi sürüyor

Denizlispor, kaza sonrası yaralıların durumu üzerine izah yaptı

DENİZLİ – Boluspor ile deplasmanda oynadıkları müsabaka sonrası kente çağ yaparken kaymakamlık nâkil Denizlispor kafilesindeki yaralıların durumu için izah yapıldı. Denizlispor Kulübü, futbolcu ve malzemeci kalkışmak için 2 kişinin tedavisinin sürdüğünü belirtirken, farklı yaralıların taburcu olduğunu açıkladı.

Afyonkarahisar’a mecbur Evciler ilçesi Gökçek mahallesinde 15 Ekim Cumartesi haset meydana gelen kazada, 3-0’lık Boluspor mağlubiyeti sonrası kente devir fail Denizlispor kafilesinin 20 AAG 263 plakalı ikinci ara bulucu, çoban İsmail Gürpınar’ın kontrolünden çıkmasıyla beraber kayarak devrildi. Kaymakamlık sonrası yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Deplasman dönüşü yaşanan kazanın peşi sıra Denizlispor, yaralıların için izah yaptı. Leğen kemiğinde fay olan futbolcu Ahmet Tekin ve 4 yerinde kırık olan malzemeci Hırslı Karakaya’nın tedavilerinin sürdüğünü belirten Denizlispor, futbolcu Mehmet Muazzez Cesaretsiz, basın danışmanı Altay Varol ile masajcı Recek Avcu’nun tedavi gördüğü Özel Denizli Tekden Hastanesi’nden taburcu olduğunu açıkladı. Özge belli belirsiz çorlu 6 kişinin ise benzeri dolaşma ayakta tedavi gördüğü öğrenildi.

Share: