Sefo büyüdüğü mahallenin okulunda dinleti verdi

Sefo büyüdüğü mahallenin okulunda dinleti verdi

SAMSUN – Rap müziğinin pop isimlerinden olan Seyfullah Sağır (Sefo), Samsun’üstelik büyüdüğü mahallenin ilkokulunda minik öğrencilerle alay malay en müstehap şarkılarını seslendirdi.

Memleketi Samsun’a dinleti atfetmek için gelen Sefo, İlkadım ilçesinde kâin Kalkancı İlkokulu öğrencilerine unutulmaz bir şaşırtı yaptı. Sefo’nun geleceğini duyan öğrenciler okul bahçesini doldurdu. Akabinde Sefo’nun gelmesiyle eğlenceli anlar yaşandı. Sanatkâr Sefo arz müstehap ‘Bilmem mi’ ve ‘Isabella’ isimli şarkılarını öğrenciler amacıyla seslendirdi. Öğrenciler ise şarkılara zevcelik ederek dans etti.

“Onlara etki bırakabilmek benim üzere önemliydi”

Mini konserin çokça uyumlu geçtiğini rapor fail Sefo, “Bu mahallede büyüdüm. Çocukların bu heyecanını ve davetlerini görünce, onları kıramadım. Konsere gelince onlara de tıpkı selam atfetmek istedim. Kollar önemlidir ve bizim geleceğimizdir. Onları ithaf etmek benim amacıyla çokça önemlidir. Onlarda iz bırakabilmek benim üzere önemliydi. Okula davetleri için herkese teşekkür ederim” dedi.

Öğrenciler ise çok bahtiyar olduklarını, dans ettiklerini ve konserin gücük sürmesine rağmen çokça aşkın eğlendiklerini söyledi.

Share: