Rical, gösteriş uygulamalarında kadınlarla yarışıyor

Rical, gösteriş uygulamalarında kadınlarla yarışıyor

KOCAELİ – Rical yaptırdıkları güzellik uygulamalarıyla kadınları geride bıraktı. Gösteriş merkezlerinin yolunu markajcı rical; kap bakımı, lazer epilasyon, microblading, manikür ve pedikür kabilinden uygulamaları tercih ediyor.

Daha pir ve temiz benzeri cilde sahip olmak isteyenler görk merkezlerine heves gösteriyor. Kadınların sıklıkla tercih ettiği görk merkezleri, artık erkeklerin dahi gözdesi oldu. Kocaeli’üstelik bulunan Sirius Gösteriş Merkezi’nden Ehlihibre Estetiysen Gökçen Canlı, erkeklerin manikür, pedikür, beniz bakımı, lazer epilasyon ve microblading uygulamasını çok aşkın tercih ettiğini söyledi.

“Rical iyileştiren cilt bakımı, manikür pedikür, lazer epilasyon yeğleme ediyor”

Akıbet zamanlarda erkeklerin kadınlardan elan bayındır olmaya başladığını anlatım eden Gökçen Zihayat, “Erkeklerde kendilerine özen gösteriyor. Genellikle erkekler medikal deri bakımı, manikür, pedikür, lazer epilasyon, nasır ve yalan tedavisi amacıyla geliyor. Erkekler özellikle kemer üstü, beniz, kayırıcı ve bağır kılları üzere lazer epilasyonu yeğleme ediyor” dedi.

“Microblading uygulamasında erkekler revaçta”

Erkeklerin microblading uygulamasına istek gösterdiğini ifde eden Zinde, “Microblading uygulamasına rical kadınlara bakarak artık bent gösteriyor. Erkeklerin microbladingi tercih etmesinin sebebi, natürel ayrımsız kıl yapısı ve saf ayrımsız ustalık olmasıdır. Microblading rötuş lüzumlu. Şayet kullandığınız eser nitelikli değilse, uygulayıcı sevimli işinde uzman değilse maatteessüf bunlar kalımlı imkânsız ve istemsizce dokunaklı neticelere etmen türlü. 17 gözyaşı şeş tek kimseye microblading ve pudralama yapılmaz. Egzaması olanlara, ten hastası olanlara, Kalem 1 diyabet hastalarına, ruh nakız takanlara, hormon bozukluğu olanlara, hamilere microblading ve set pudralaması yapılmaz” şeklinde konuştu.

“Kaşa katıksız benzeri görünüm üzere microblading yapılır”

Microblading kalıcılığının kap yapısına bakarak değiştiğini dile getiren Gökçen Canlı, “Cilt şayet pigmenti akseptans etmezse bire bir haftaya büyüklüğünde microblading veya pudralama silinebilir. Normal tıpkı ten yapısına sahipse 6 kamer ile 1.5 yıl arasında kalıcılığı mevcut. Microblading üzere Nev 2 diyabet hastalarının doktor onayı alması gerekiyor. Başlangıçta amansız hastalık tedavisi görmüş kişilerin hekim raporu almaları gerekiyor. Microblading hem cihazla hem kendine hususi kalemiyle yapılan tıpkısı işlemdir, değişik değişik iğneler kullanılır. Eğer cilt yağlıysa kişiye set pudralama yapılır. Şayet birey katıksız bir zevahir istiyorsa ve cildi dahi buna elverişliyse microblading yapılır” ifadelerini kullandı.

“Kadınlara özeniyoruz”

Güzellik merkezinde işlemlerini yaptıran Sedat Kutu, “Yüzümdeki kara ve yağlanmalardan muhit bakım yaptırmaya geldim. Ayda bire bir ağır ezgi kendisine hizmet yaptırıyorum. Ayaklarımda mantar olması cihetiyle el ve kadem parmaklarıma manikür, pedikür yaptırıyorum. Lazer epilasyon yaptırıyorum. Serencam iki yıldır gösteriş merkezinde bakım yapmaya başladım. Kadınların çokça bakımlı olması cihetiyle onlara özeniyoruz. Tığ dahi kalıplı kıyafetli olmaya ilgi gösteriyoruz” dedi.

Share: