Red Bull Campus Clutch heyecanı kent elemeleriyle devam ediyor

Darülfünun öğrencilerinin ülkesini ve okullarını mandepsi etmesine imkân sağlayan üniversiteler arası dünyanın sunu şişman global Valorant turnuvası Red Bull Campus Clutch 2022’nin heyecanı şehirlere taşınıyor.

Red Bull’dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’deki devre içi elemelerinin 1 Eylül’de başlayıp 2 kamer boyunca süreceği turnuvanın şehir elemeleri 17 Ekim’de Mersin’de, 18 Ekim’de Adana’dahi, 19 Ekim’de Hatay’birlikte ve 20 Ekim’de Gaziantep’te gerçekleştirilecek.

Takım üyelerinin tıpkı üniversiteden olmak zorunda olmadığı turnuvada elemeleri kudretli ayrımsız şekilde güzeşte ve Türkiye’nin sunma iyisi olan bando Brezilya’daki dünya finalinde Türkiye’yi baziçe ika fırsatını elde edecek.

Yapı Yüreklilik Play partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Campus Clutch ile ilişkin etraflı vukuf ve kayıtlara RedBull.com/campusclutch adresinden ulaşılabiliyor.

Üniversite öğrencilerine hususi önceki Valorant turnuvası

Verilen bilgiye göre, 2020 yılında piyasaya girdikten sonraları oyuncuların bent odağı olan Valorant’ı milyonlarca aktör oynuyor.

Twitch üzerinden ‘Tek oyunun ayrımsız günde izlenme rekoru’nu 34 milyon izlenmeyle elde eden Valorant, yer çokça oynanan baziçe olma yolundaki tırmanışını birlikte sürdürüyor.

Dünyanın yer koca ve yenilikçi Valorant turnuvalarından biri olan Red Bull Campus Clutch, darülfünun öğrencilerini tıpkı araya getiren ilk Valorant turnuvası olma özelliğine topluluk bulunuyor.

Share: