Oğlu beğenmek isterken zırh şiddetli aldı, kavgada kazara vurulan babaya akıbet yolculuğuna uğurlandı

Oğlu beğenmek isterken silah yara aldı, kavgada bilmeden vurulan babaya son yolculuğuna uğurlandı

Alacak verecek meselesi yüzünden sâdır kavgada ölen 5 yavru babası defnedildi

KOCAELİ – Kocaeli’de algı verecek meselesi cihetiyle sâdır kavgada silahın şiddetli almasıyla kazara vurulan Tahsin Felek defnedildi. Cenazede Yıldız’ın çocukları imamkayığı başında ruh dolu anlar yaşadı.

Görüngü, geçmiş Dilovası Birleştirme Uran Bölgesi Fırat Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, Tahsin Yıldız ile A.K., matlup verecek meselesinden telefonda tartışmaya başladı. Bunun konusunda cadde üzerinde buluşan 2 şahsın tartışması burada üstelik bitmeme etti. Tartışmanın daha bile büyümesi üzerine A.K. yanı sıra getirdiği bıçağı çıkararak Tahsin Baht’ı yaralamaya çalıştı. Tahsin Nasip de yanında getirdiği tabancayı çıkarttı. Tahsin Felek tabancayı ateşleyeceği tam oğlu F.Y. araya girerek babasını engellemeye çalıştı. Cet ve oğulun arbedesi sırasında silahın ateşlenmesiyle F.Y. elinden, Tahsin Kader ise göğsünden yaralandı. Vahim yaralanan Tahsin Baht, evvel olarak Dilovası Cesamet Hastanesi’ne, daha bilahare ise Gebze Fatih Fehamet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tahsin Baht, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Son yolculuğuna uğurlandı

Evli ve 5 yavru babası Tahsin Nasip’ın nakliye işi ilgilendiği, A.K. ile önceki dönemlerde kuma gelişim yaptığı ve aralarında takanak verecek meselesi cihetiyle düşmanlık oluştuğu öğrenildi. Tahsin Talih üzere Dilovası Orhangazi Mahallesi’nde kâin Orhangazi Cami’de cenaze namazı kılındı. Babalarının cenazesini omuzlarında haiz Yıldız’ın çocukları, imamkayığı başında kalp meşbu anlar yaşadı. 5 çocuk babası Kader’ın cenazesi, kılınan namazın ardından Orhangazi Mezarlığı’nda defnedildi.

Share: