Oba kentte şaşırtı mevlit haset kutlaması…22’nci yaşına çadırda girdi

Otağ kentte sürpriz veladet haset kutlaması…22’nci yaşına çadırda girdi

DÜZCE – Düzce’dahi 23 Kasım’da meydana mevrut depremin ardından ailesiyle alay malay çadırda kalan Emircan Zabunoğlu’na doğum gününde yakınları şaşırtı yaptı. 22. gözyaşı gününü çadırda ailesi ve komşularıyla birlikte kutlayan gailesiz kayırıcı, “Böyle ayrımsız tevellüt günü kutlaması çok ongun geldi” dedi.

Merkez üssü Gölyaka ilçesi olan 5,9 büyüklüğündeki depremin ardından korktukları amacıyla evlerine kesilmek istemeyen depremzedeler, AFAD yoluyla kurulan çadırlarda konaklıyor. Serencam günlerde yaşanan artçı depremlerin peşi sıra ürkü olan vatandaşlar, evlerine girmeye korkuyor.

Düzce Merkez’de bulunan Kavim Bahçesi’ndeki çadırda küsurat Emircan Zabunoğlu, 22. yaş gününü ailesi ve komşularıyla birlikte burada kutladı. Zabunoğlu’nun sürpriz doğum haset organizasyonu ise annesi Emine Zabunoğlu ile komşuları marifetiyle hazırlandı. Trabzonspor logolu pastasını üfleyen zihayat kayırıcı, sürpriz karşısında nazik bahtiyarlık yaşadı.

“Ağdalı hissiyat içindeyim”

Şaşırtı karşısında şaşırdığını söyleyen Emircan, “Hakeza aynı zamanda mevlit günümün depreme balya gelmesi biraz print oldu. Çadırda veladet haset kutlamak aksi aynı olayı pozitife çevirdi. Sağ olsunlar, hem deri komşularımız hem birlikte ailemle gelişigüzel eğlendik. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Bu tevellüt günüm evdeki kutlamalardan değişik oldu. Hakeza bir doğum günü kutlaması haddinden fazla gür geldi” dedi.

“Ağdalanmış hissiyat içindeyim” diyen Emircan Zabunoğlu, “Çok değişik tıpkısı his oldu. Pastayı görünce ego birlikte şaşırdım. Hakeza aynı molekül beklemiyordum. bir anda pastayı görünce insanların hatırlamasına ayrı, hakeza bir ortamda kutlanmasına ayrı bire bir sevindim” diyerek konuştu.

Share: