Niğde’de DÜRÜST Öğür Kurum Akademisi “Türkiye Yüzyılı” yetişek programı düzenlendi

Niğde’bile DÜRÜST Parti Umumi Merkez AR-GE ve Terbiye Başkanlığı vasıtasıyla Kuruluş Akademisi çalışmaları kapsamında “Türkiye Yüzyılı” konulu eğitim programı düzenlendi.

DOĞRU Tümen Niğde İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, İl Kültür Merkezi’nde planlı programda, DOĞRU Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı Ömer İleri, çarkıt Say ve Toplumsal Güvenlik Bakanı Faruk Polat, gazeteci Ersin Polat ve Prof. Dr. Mehmet Atmaca, tecrübelerini paylaştı.

YANLIŞSIZ Tümen Umumi Komutan Yardımcısı Ömer İleri, Türkiye’nin AK Tümen iktidarı öncesi ve sonrasındaki envestisman ve hizmetleri kıyasladı.

Ekonomide, sağlıkta, içtimai güvenlikte, iç ve aut politikada Türkiye’nin adeta uçurumun kenarında olduğu bir dönemin sonunda YANLIŞSIZ Fırka’nin iktidara geldiğini tamlayan İleri, 20 yıl ortamında ülkeye kazandırılan devasa yatırım ve hizmetlerin saymakla bitmeyeceğini aktardı.

Eski nazır Faruk Polat de akıbet 20 yılda olduğu üzere 2023 yılı seçimlerinde bile AK Parti’nin gene vatandaşların oylarının büyük çoğunluğunu alacağını anlatım etti.

YANLIŞSIZ Fırka Niğde İl Başkanı Ömer Kılıç da katılımcılara teşekkürname etti.

Programa, YANLIŞSIZ Öğür Milletvekili Muhik Gültekin, Şehremini Emrah Özdemir, DOĞRU Tümen Eşkâl İlçe Başkanı Mehmet Mualla Şafak, Eş Kolları Başkanı Gülsüm Temur, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Baloğlu, kaza uray başkanları ve partililer katıldı.

Share: