Mangaldan sızan gazdan zehirlenen 17 yaşındaki zinde hayatını kaybetti

Mangaldan sızan gazdan zehirlenen 17 yaşındaki canlı hayatını kaybetti

BATMAN – Batman’ın Gercüş ilçesinde 5 bölüm geçmiş bağlanmak için korluk yakan çift ve torunları zehirlendi. Otama gören 17 yaşındaki Ahmet Işık 5 günce yaşam mücadelesini kaybetti.

Olay, 5 dolaşma önce Gercüş ilçesi Çukuryurt köyünde meydana geldi. Ahmet Işık, resmi nikahı olmayan Fikriye Bitirim ve kendilerini ülfet eden torunları Ahmet Işık ile evcilleşmek için mangalda kırıcı yaktı. Ocak, henüz sonraları mangalı eve aldı. Akşam saatlerinde, aileyi ziyarete mevrut yakınları 3 kişiyi da yerde akışmaz halde gördü. Odanın camını açıp içeriyi havalandıran yakınları, durumu 112 Ivedili Davet Merkezi’ne bildirdi. İhbarla üstüne olay adına bitirmiş ve afiyet ekipleri gönderme edildi.

İlk müdahalenin arkası sıra karbonmoksit gazından zehirlenen 3 birey, Gercüş Ululuk Hastanesi’ne götürüldü. Ahmet Işık’ın duran kalbi burada yapılan müdahaleyle çalıştırıldı. Dirimsel tehlikeleri süren ve Batman Terbiye ve Araştırı Hastanesine kandil 5 günlük hayat mücadelesini kaybetti. Ağababa Ahmet Işık ve eşi Fikriye Yaman taburcu oldukları öğrenildi.

Share: