Londra’da sülale almak için doğru ahit mı?

Türklerin Londra’ya alın ilgisinin serencam yıllarda bunaltıcı tıpkısı şekilde arttığını belirten Atlas Real Estate London LTD Kurucusu Helin Özçelik Konnolu, “İngiltere merkezli İngiliz yurt şirketi Zoopla’nın yakın zamanda yayınladığı Bir Krallık Hane Karşılık Endeksi Raporu’na bakarak bölük fiyatlarının 14 yılın zirvesine çıkması planlanıyor. 2021’bile 1.5 milyondan aşkın habbe el değiştirmesi ile muhtemel bölük piyasası 2007’den bu ahit büyüklüğünde genişlik güç yılını yaşıyor. Bu rekor ile 1959 senesinden bu zamana genişlik tehlikeli 10 yıldan biri olması bekleniyor” dedi. 

Pandemi ile birlikte aksiyon dünyasının şoka girdiğini ifade fail Özçelik Konnolu “Dizge evvel bir sessizliğe gömüldü ve fiyatlar çekildi. Bire Bir hava koklanması durumu yaşandı. Başkaca halihazırdaki kiracılar bire bir iskonto arzu ettiler. Gelir düştü. Servet akışında benzeri duraksama oldu. İngiltere’nin bu durumu hızlıca çözmesi hareket dünyasına de yansıdı. Özellikle Londra emlak sayısı birkaç, hayat sayısı çokça olması ile bilinir. imdi ülkelerden gelişler arttıkça murat arttı. Nedeniyle arz kâm dengesizliğinden çevre değer artışları ortaya daha çok” açıklamasında bulundu. 

İngiltere bile ocak kabul etmek üzere akla yatkın ahit mı?

İngiltere’bile eş ahzetmek için makul antlaşma mı sorusunu cevaplayan Helin Özçelik Konnolu “Londra envestisman amacıyla her devir en akıllıca yerdir. Söz Temsili 1-2 odalı evler kısa dönemde getirisi çok ve sunu ameliye yatırım modelidir” ifadelerini kullandı. 

Ankara Anlaşmalılar elbet sülale alabilir?

“Burada makro olan husus akar gelirdir. Şayet bire bir İngiltere vatandaşının parçalanmamış haklarına iyesi olmak istiyorsak, genişlik az iki sene gerektiği büyüklüğünde aynı akar sağlık belirtmek mortagage almak üzere ehliyetli olacaktır” açıklamasında kâin Konnolu sözlerine şunları ekledi: “Türkiye’deyiz amma İngiltere üstelik envestisman düşünüyoruz. Alımların nakit ile yapılması çekicilik süresini kısaltır. (2 kamer). Turfa durumlarda da akaret gelirinin yüzdelik 40 ‘ı gösterilerek peşinat ile familya alma modelleri sunulabilir. Karı satışı uzmanları ile bölük alımının yapılmasını öneririm.”

Göz eşit artışında dünya şampiyonu İzmir oldu

50 bin dolarlık ev üstelik yurttaşlık için satılıyor

Share: