Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Erek Sitesi’ni Müzakere Etti

Kuşadası Şehremini Ömer Günel, posta yapımının sürdüğü Erek Sitesi’ni müzakere ederek ölçülü çalışmaları yerinde inceledi. Hemşehrilerine çalışmalar için bilgi nâkil Günel, “Seçme döneminde Tasavvur Sitesi’ni ziyarete geldiğimde yollarını restorasyon sözü vermiştim. Demin verdiğim sözü adına getirmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Kuşadası Belediyesi Bili İşleri Müdürlüğü’ne sınırlanmış ekipler Kadınlar Denizi Mahallesi’nde mevcut Garaz Sitesi’ndeki yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler vasıtasıyla sitedeki çarkıt parke taşlarının sökümü tamamlandı. Kilit parke taşı germek için zemini kumla kaplamaya başlayan ekipler, tıpkısı yandan üstelik yaya kaldırımı taşı ve bordür imalatı yapıyor. Gelişmemiş sürede tamamlanması planlanan çalışmalar kapsamında bölgeye baran suyu hattı de döşenecek.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Amaç Sitesi’ni görüşme ederek yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Hemşehrileri vasıtasıyla kent girişinde haddinden fazla sıcak tıpkı şekilde karşılanan Günel’e Şehremaneti Başkan Yardımcıları, uray divan üyeleri, vahit müdürleri ve Uğur Sitesi Yönetimi Başkanı Tahsin Karlı ve Güvercin Masa Gezmen ekibi üstelik zevcelik etti. Şehir sakinleriyle bir süre sohbet ederek Kuşadası’nda emanet geçirdikleri yatırımlar üzerine vukuf veren Başbuğ Ömer Günel, Murat Sitesi’ndeki çalışmaların çokça gelişmemiş benzeri müddet içerisinde tamamlanacağını söyledi. Günel elan sonra kestirmece 3 bin metrekare ısıdam asfalt dökülecek olan Meni-Site Ortaokulu ile Terme ve Içtenlikli sitelerinin bulunduğu alandaki çalışmaları inceledi.

“KUŞADASI BELEDİYESİ EKİPLERİ YOLLARIMIZI YENİLEMEK İÇİN FASILASIZ ÇALIŞIYOR”

Kasıt Sitesi Başkanı Tahsin Karlı Komutan Ömer Günel’in kendileriyle çok yakından ilgilendiğini belirterek, “Başkanımız bize verdiği sözleri bir tane tek namına getiriyor. Şu anda Kuşadası Belediyesi ekipleri yollarımızı yenilemek için kesintisiz çalışıyor. Kent sakinleri ve kişi adıma Başkanımız Ömer Günel’e haddinden fazla teşekkür ediyorum” dedi.

VERDİĞİM SÖZÜ YERİNE GETİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM”

Başkan Ömer Günel ise Erek Sitesi ziyaretinde Kuşadası’nda son 3,5 yılda 20 yılda yapılmayan hizmeti gerçekleştirdiklerini anlatım etti. Maksat Sitesi’nin teferruatlı yıllardır sınırlı mesail hayatiyetli bir toprak olduğuna dikkate calip Başkan Ömer Günel, “Intihap döneminde Murat Sitesi’ni ziyarete geldiğimde yollarını yenileme sözü vermiştim. Demincek verdiğim sözü hesabına getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Yeniden Camiatik, Dağ ve Hacıfeyzullah mahallelerinde Aydınlık Büyükşehir Belediyesi ve ilişik kurumlarla neva ve iş birliği içerisinde ast ve kayırıcı yapıyı restorasyon çalışmaları devam ediyor. Çalışmaların yapıldığı bölgelerde cıvıl cıvıl hemşehrilerimden birlikte sabır ve iş birliği bekliyorum. Pandemi ve kazançlı kriz demeden halkın kaynaklarını el için kullanmaya bitmeme ediyoruz. Imdi belirli ayrımsız sözleşme üzere değil, kül Kuşadası için etkin aynı uray var” diye konuştu.

Share: