Kocasının canicesine katlettiği Elif için, karı muhtardan fert paylaşım! Ana-babalara yaptığı davet haddinden fazla koca

Vahşi cinayetin yaşandığı Pamukkale ilçesine sadık Pınarkent Mahallesi’nin eş muhtarı Şiddetli Çağlar, isteyerek evlendiği kocası aracılığıyla tekraren bıçaklanarak öldürülen 18 yaşındaki Elif Irmak amacıyla içtimai medya hesabından can bir paylaşım yaptı.

“ARTIK KÂFI ARTIK KÂFI”

Paylaşımında Elif ve katili olan kocasının kına gecesinde çekilmiş fotoğrafına düzlük veren Şiddetli Çağlayan, “Beribenzer gelinimiz Elifimiz” diyerek başladığı mesajında şu ifadeleri kullandı: “Hangi hayalin vardı ki agâh, geleceğe dair hangi planların vardı. 18 yaşında, 20 yaşında yaşadığın ruh amor değildi be yavrucuğum. Katiline mi ihtilas oldun. Bundan Sonra kâfi çıktı yeter, ölmesin Elifler, ölmesin kadınlarımız caniyane. Evlilik öncesi ruhsal testler yapılmadan müsaade verilmesin evliliklere.

“EVLİLİĞİ HALAS NAMINA GÖRMESİNLER”

Esas ve babalar, çocuklarınızla konuşun. Davranışlarınızla onların eşsiz olduklarını hissettirin. Evliliği halas yerine görmesinler. O yaştaki kızlarımız evlilik değil, tahsilleri ile ilgili planlar kursunlar.

“HİÇBİR KELİME ANLATMAZ YAŞADIĞIM ACIYI”

Bundan Sonra kâfi, Eliflerimiz vahşiyane ölmesinler. Kadınlarımız Rabbimin size emaneti, emanetinizin canını almayın. Çok üzgünüm, tek sözcük anlatmaz yaşadığım acıyı. Başımız salim olsun.”

Share: