Kayserispor-Adana Demirspor maçının ardından – Pakt başkanları Bayrak ve Gözbaşı

Spor Popo Süper Lig’in 12. haftasında misafir olduğu Yukatel Kayserispor’la 2-2 berabere kalan Adana Demirspor’un kulüp başkanı Uğur Öncü, çokça adamakıllı tıpkısı maç oynandığını, hele ilk devre takımının kocaman ayak topu sergilediğini söyledi.

Sancak, maçın peşi sıra stat çıkışında yaptığı açıklamada, Kayseri’ye kazanmaya geldiklerini amma yakaladıkları gol fırsatlarını değerlendiremeyince müsabakanın berabere sonuçlandığını belirtti.

İlk yarı çok gol kaçırdıklarını, bunun üstelik maçın sonucuna ağırlık ettiğini dile getiren Sembol, “İlk devir Adana Demirspor oylumlu oynadı, haddinden fazla gol kaçırdık. 60’ıncı dakikadan sonraları Kayserispor ferah oynadı. az daha aşınmış oluyorduk. Tebrik Kartı ediyorum.” dedi.

Kayserispor ile Adana Demirspor maçlarının genellikle berabere bittiğini rapor fail Bayrak, şunları kaydetti:

“Nüsha 2-1o lunca ‘Bu maç kesme berabere biter.’ dedim. Hayırlısı olsun. Önümüze bakacağız. Yok Etmek istiyorduk. Edisyon bir maç olacağını biliyorduk. Ayağına gelen fırsatları bol değerlendiremezsen, maç birlikte hakeza 2-2 biter. Mağlup bile olabilirdik. Tebrik Kartı ediyorum. Dostça tıpkısı karşılaşma oldu ve 1’er puanı paylaştık. Gayet fena hâlde bire bir stadyum. Majör bir ortam. Fakat tribünler zaman zaman çok yersiz hareketler yapıyor. korner atışı yapmaya gidenlere akarsu atılıyor. Bu takıma topluluk çıkın. Taraftarlar eş çıkarsa, bu takım yukarılara masraf.”

Spor Kaba But Süper Lig’in 12. haftasında ağırladığı Adana Demirspor’la 2-2 berabere kalan Yukatel Kayserispor’un pakt başkanı Berna Gözbaşı, 2-0 geriye düşmelerine karşın takımın mücadeleyi bırakmadığını bunun bile kendilerini son paye bahtiyar ettiğini söyledi.

Maçın ardından stadyum çıkışında açıklamalarda bulunan Gözbaşı, nitelikli kadroya ve haddinden fazla ongun aynı teknik heyete eş olduklarını belirterek, “Hangi mızıka ne de beceri gök bilimi sıkıntıya rağmen mücadeleyi bırakmıyor. Takımımızı kutluyorum. Adana Demirspor’u bile kutluyorum.” dedi.

Sahalarında bayağı macerasız maç kaybetmediklerini rapor eden Gözbaşı, şunları kaydetti:

“Müsabakadan önceki ‘Dostluk bozulmasın.’ demiştik. İki mızıka de çok sarmak istiyordu. Akıbet şansı tığ değerlendiremedik. İkişer puan kaybettik. Ama tığ tahammülfersa köylü dönüşle sahamızda karşılaşma kaybetmemeye devam ettik. Taraftarımız destek oluyor, teşekkür ederim ama hem konuk takımlara karşı hem de takımımızın ukubet yememesi için elan titiz olmamız gerekiyor.”

Share: