Kastamonu’da ‘misafirlerimize laf attınız’ kavgası: 1’i çetin 2 yaralı

Kastamonu’da ‘misafirlerimize laf attınız’ kavgası: 1’i pahal 2 yaralı

KASTAMONU – Kastamonu’da ‘misafirlerimize konu attınız’ kavgasında 1’i güç 2 dirilik silahla vurularak yaralandı.

Edinilen bilgiye bakarak, iklim merkezine kapalı Demirci köyünde eğleşme fail aralarında daha ilkin münazaa kâin 2 bitişik ortada silahlı savaş çıktı. İddialara göre Entelektüel Ö. ve Tuncel B., komşularına misafirliğe gelenler ile kez ödeme yüzünden tartıştı. Evlerine gelen misafirlerine bahis söylenmesi üzerine Emrah K. ve Mehmet Yüksek K. tartışmaya karışma oldu. Tartışmanın büyümesi üzerine Emrah K. ve Mehmet Mürtefi K., silahla Aydınlık Ö. ve Tuncel B.’ye zehir ettiler. Kültürlü Ö. bacağına hamiş eden mermiyle hafif yaralanırken, Tuncel B. ise kurşunun kanı bölgesine kullanılmış etmesi soncu kırıcı şekilde yaralandı. Yapılan ihbar üstüne olay namına güllabi ekipleri ve afiyet ekipleri gönderme edildi.

Olay adına gelen sağlık ekiplerince ilk müdahaleleri fenomen durumunda yapılan Aydınlık Ö. ve Tuncel B., Kastamonu Eğitim ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırılırdı. Hatır bölgesinden yaralanan Tuncel B. ameliyata alındı.

Cingöz ekipleri da, Emrah K. ve Mehmet Şanlı K.’yi gözaltına alırken, hem köyde hem üstelik hastanede degaje güvenlik önlemi alındı. Olayla ilgilendiren sormaca devam ediyor.

Share: