Kartal Belediye Başkanı Yüksel, ‘Yerel Yönetimler ve Gençlik’ Söyleşisinde Deneyimlerini Paylaştı

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Yerel Yönetimlerde Tüvana Önder Programı kapsamında, CHP İstanbul İl Toyluk Kolları Başkanlığı marifetiyle düzenlenen ‘Yerli Yönetimler ve Cahillik’ konulu söyleşiye katılarak, deneyimlerini paylaştı.

Şile’üstelik ayrımsız otelin derinti salonunda planlı ‘Domestik Yönetimler ve Cahillik’ söyleşisine Komutan Yüksel’in yanında CHP Umumi Komutan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ve CHP İstanbul İl Toyluk Kolları Başkanı Cem Ziyalı da katıldı. Yüksel söyleşide, evcil yönetimler konusundaki deneyimlerini paylaştı. Kampta, Umumi Başbuğ Yardımcısı Fahri Adıgüzel dahi ‘Sandık Güvenliği, Hikmet Teknolojileri ve Gençlerden Beklentiler’ mevzulu söyleşide konuştu.

Yüksel, göreve başladıkları andan itibaren gençlerle ilişkin projeleri ve çalışmaları ana merkeze koyduklarını, gençlerle bu arada çalışmalarına alçak şekilde bitmeme ettiklerini belirtti. Yüksel, “Bize inanan ve güvenen tıpkısı umumi başkana ve ayrımsız lidere sahibiz. Dolayısıyla umutsuz olmamak lazım, şuncacık akıbet alabilmek, şuncacık bu mücadelelerin sonucunu taçlandırabilmek bizim elimizde” dedi.

Share: