Karkamış’taki erzel saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı

Karkamış’taki erzel saldırının eskimemiş görüntüleri ortaya artık

GAZİANTEP – Gaziantep’in Karkamış ilçesine terör örgütü PKK/ YPG eliyle yapılan roketli saldırının çabucacık ardından çekilen yıpranmamış görüntüler ortaya bundan sonra.

Yıldırı örgütü PKK/YPG aracılığıyla Gaziantep’in Karkamış ilçesine gerçekleştirilen roketli saldırılara ilişkin kullanılmamış görüntüler ortaya artık. Bire Bir roketin çıkıntı ettiği Kocatepe İlkokulunda saldırının çabucacık arkası sıra gökyüzüne yükselen dumanlar cep telefonu görüntülerine yansıdı. cep telefonu ile çekilen ayrıksı görüntülerde ise belli belirsiz yaralanan 2 vatandaşın kendi imkanları ile hastaneye gitme çabaları yer aldı.

Geriye bisikleti ile çekilen görüntüleri kaldı

Hain saldırıda şehit olan 5 yaşındaki Hasan Karataş’tan geriye ise güdük müddet ilk bisikleti ile çekilmiş görüntüleri kaldı. Hasan Karataş’ın sonuç görüntülerinde ise bisikleti ile oynayıp, etrafa gülücükler dağıttığı görüldü.

Şehitlerin isimleri mermilere yazıldı

Saldırının arkası sıra Milli Savunma Bakanlığı’na merbut hudut birliklerindeki yağız zehir bindi vasıtalarıyla yasal himaye çerçevesinde belirlenen hedeflere atışlar yapıldı. Belirlenen hedefler çok namlulu roket atar (ÇNRA), Sıkıntı obüslerinden gönderilen roketler ve uçakların attığı bombalarla ateş altına alındı.

TSK aracılığıyla atışlar öncesinde obüslere sürülen gâh mermilere rezil saldırıda martir olan derslik öğretmeni Ayşenur Parafin ile 5 yaşındaki Hasan Karataş’ın isimleri yazıldı. Saldırıda şehit olan öğretmen ve hasis çocuğun isimlerinin yazılı olduğu mermiler, yapılan liyakatli atışlarla terör hedeflerini yerle tıpkı etti.

Share: