Karabük’ten gelişmemiş kısa

İl Genel Sedir Başkanı Ahmet Sözen, Yenice ilçesinde devam fail asfalt çalışmalarını inceledi.

İl Genel Meclis üyeleri Recep Tetik ve Hedef Karakul ile Derebaşı köyünde devam fail asfalt çalışmalarını inceleyen Sözen, İl Özel İdaresi Posta ve Muvasala Hizmetleri Müdürü Bağımsız Bülbül’den bilgelik aldı.

İncelemenin ardından izah özne Sözen, “Hararetli makine parkımız ve deneyimli ekiplerimizin kalburüstü çalışmaları neticesinde karye yollarımızın standardını seçme güzeşte dönme artırıyoruz. Derebaşı köyümüzde devam fail asfalt çalışmalarında 3,8 kilometrelik bölümü tamamladık. Sunu bodur sürede çalışmalarımızı nihayete erdirerek konforlu ulaşımı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” diye konuştu.

“Ahi Payı Projesi” kapsamında ihtiyaç sahibi hastalara kıyafet yardımı yapıldı

Türk Kızılay Karabük Şubesi ile Karabük Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesi ortada imzalanan “Kardeş Payı Projesi” kapsamında ihtiyaç sahibi hastalara giyecek yardımı yapıldı.

Hastane başhekimi Nihat Yılmaz’ı mülakat fail Türk Kızılay Karabük Şubesi Başkanı Cemalettin Yavaşcı, yaptığı açıklamada, hastaneye ivedili methal eden ve ameliyata alınması gereken gerekseme sahibi hastaların hele eşofman yahut pijama takımı gibi kıyafetlere, çedik, çaput kabil malzemelere ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Hastanede yatan veya denetleme altında tutulan çocukların da oyuncak ihtiyacı olduğunu kaydeden Yavaşcı, “Bu ihtiyaçların teminine çarkıt başkanımız Özcan Büyükgenç vaktiyle başlanmıştı. Projemiz 4 yıldır olduğu kabil bugün de bitmeme etmektedir. Proje kapsamında ihtiyaç sahibi hastalarımızın ihtiyaçlarını Türk Kızılay Karabük İl Merkezi yerine karşılamaya bitmeme edeceğiz.” dedi.

Share: