Karabük’ten gelişmemiş gelişmemiş

İl Kafile Müesses Toplantısı Vali Fuat Gürel başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Güruh Salonu’ndaki toplantıda, İl Barhana İdaresi Müdürü Osman Dorkaç yoluyla, eğleşme, uluslararası siper, geçici dulda, düzensiz barhana ve harmoni alanında yapılan çalışmalar üzerine Ilbay Gürel ile katılımcılara sokum eşliğinde bilgilendirme yapıldı.

Güruh, asamble üyelerinin kendi kurumlarını ait konularda yaptıkları icraat için bilgiler vermesiyle sona erdi.

Toplantıya, Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Kalem Erbabı, İl Jandarma Komutanı Somurtkan Gümüş, İl Itimat Müdürü Valör Yırtar, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, gurur müdürleri ile kurul üyeleri katıldı.

Ilbay Gürel Öğlebeli Sanayi Sitesini müzakere etti

Vali Fuat Gürel, Öğlebeli Uran Sitesini konuşma ederek, esnafın Cömertlik Haftasını kutladı.

Gürel, müzakere ettiği firmalarda, yetkililerden çalışmları için bilgi aldı.

Ziyarette, Ticaret İl Müdürü Ferudun Karataş, KOSGEB Müdürü Serhat Saygın, BAKKA Karabük Koordinatörü Asude Muazzez, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldıray Yıldırım, Servisçiler Odası Başkanı Hüseyin Kılıç, Karabük Kahveci, Lokantacı, Otelci, Pastane, Fırıncı ve Bakkallar Odası Başkanı Fikret Aslan, Öğlebeli Mahallesi muhtarı Mustafa Akyürek ve Öğlebeli Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Recep Başaran üstelik düz aldı.

Ilbay Gürel’e 19 Eylül Gaziler Haset ziyareti

19 Ilkgüz Gaziler Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye Savaşçı Gaziler Derneği Karabük Şube Başkanı Sebahattin Çorbacı, Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Nihat Tığ ve topluluk üyelerinden oluşan yıldız bilimi, Vali Fuat Gürel’i makamında konuşma etti.

Aile ve Toplumsal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Sezgin Küçüktepe’nin haremlik ettiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gürel, devletin daima şehit aileleri ve gazilerin beraberinde olduğunu belirterek, cümle gazilerin 19 Eylül Gaziler Günü’nü tebrik etti.

Share: